جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • بازدید رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین از شرکت فرآورده های لبنی و پروتئینی سحر

   بازدید رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین از شرکت فرآورده های لبنی و پروتئینی سحر

   بازدید رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین از شرکت فرآورده های لبنی و پروتئینی سحر

   مهندس پرزحمت به همراه کارشناسان حوزه مواد غذایی سازمان صنعت ، معدن وتجارت از شرکت تولیدی فرآورده های لبنی و پروتئینی سحر بازدید کرد .

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین ، مهندس علی پرزحمت با هدف آشنایی با مسایل و مشکلات شرکت تولیدی فرآورده های لبنی و پروتئینی سحر به همراه چند تن از کارشناسان حوزه مواد غذایی این سازمان از این واحد بازدید کرد .

    مهندس پرزحمت در حاشیه این بازدید در گفتگو با روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت : کارخانه در سال 1376 به بهره برداری رسیده است که بابرند روزانه فعالیت خود را آغاز نموده است .

    وی افزود: این شرکت با ظرفیت اسمی 300 تن در روز در مساحتی بالغ بر 18 هکتار و با زیر بنایی به مساحت 29000 متر مربع احداث کردید ه است  و جزء بزرگترین کارخانه استریل تتراپک در ایران می باشد.

    وی اظهار داشت : شرکت تولیدی صنعتی سحر  با ایجاد 365 شغل ، روزانه 300 تن انواع مواد لبنی و پروتئینی تولید می کند که در صورت تامین سرمایه در گردش این میزان تولید به 450 تن در روز افزایش خواهد یافت .

    وی با اشاره به طرح های توسعه ای و درصد پیشرفت   فیزیکی و پیش بینی زمان راه اندازی این واحد گفت : خط جدید پنیر و محصولات جدید از جمله طرحهای این شرکت است که در حال حاضر ماشین آلات آن در حال نصب می باشد.

    مهندس پرزحمت نوع محصول و ارز بری - پرسنل متخصص و درصد سهم تولید کشور  را از ویژگی بازر این شرکت دانست و افزود: جزء بزرگترین  خط استریل تتراپک در ایران می باشد که روزانه توانایی تولید 600 تن در روز را دارا می باشد.

   به گفته این مسئول : در  این شرکت حدود 41 میلیون دلار سرمایه گذاری شده است.

   وی یکی از مشکلات این شرکت را تامین سرمایه در گردش اعلام کرد و تصریح کرد :در صورت تامین سرمایه در گردش این شرکت می تواند روزانه تولید خود را از 300 تن در روز به 450 تن افزایش دهد.

    مهندس پرزحمت با اشاره به وضعیت R&D و طرح های آینده این شرکت تاکید کرد این شرکت کاملا به روز شده و خط جدید پنیر و محصولات لبنی جدید جزء طرحهای آینده این شرکت است که در حال تکمیل شدن می باشد.

    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,140,324
تعداد بازدید امروز : 585
آخرین به روزرسانی : 09:00  1398/01/31