جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • نتایج انتخابات اتاق بازرگانی قزوین اعلام شد

   نتایج انتخابات اتاق بازرگانی قزوین اعلام شد

   نتایج انتخابات اتاق بازرگانی قزوین اعلام شد

   نتایج چهارمین دوره انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان قزوین اعلام شد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین ، مهندس علی پرزحمت گفت: با پایان یافتن شمارش آرای این دوره از انتخابات علیرضا کشاورز قاسمی، مجید اثنی عشری، مجید کشاورز مقدم، نیما بصیری تهرانی و محمد رضا ماشاالهی در گروه صنعت از 185 رای ماخوذه بالاترین تعداد آرا را به خود اختصاص دادند.

   علی پرزحمت اظهارکرد: جعفر جوادی، محمدابراهیم اسدی، مهدی بخشنده و سید علی حسینی در گروه بازرگانی و مهرداد شکوهی رازی، سید جمال معصوم زاده نیز در گروه معدن حایز بیشترین رای شدند.

   وی اظهارکرد: در بخش کشاورزی نیز سعید یوسف زادگان، مهدی جباری و منوچهر آزادمنش بیشترین رای را کسب کردند.


   پرزحمت تصریح کرد: در بخش بازرگانی سید عبدالعظیم موسوی و علی محمد زمانی رای برابر کسب کرده بودند که به ناچار برای انتخاب یک نفر، کار به قرعه کشی منجر شد که در نهایت علی محمد زمانی شانس عضویت در هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان قزوین را یافت.

   وی افزود از مجموع اعضای منتخب  14 نفر از اعضای ائتلاف  پیشگامان بهبود فضای کسب و کار و یک نفر  نیز از ائتلاف هم اندیشان تحول اقتصادی    به عنوان هیات نماینمدگان اتاق بازرگانی صنایع ، معادن ، بازرگانی و کشاورزی استان قزوین  انتخاب شدند .


   در این دوره از انتخابات 187 نفر از مجموع   324  عضو اتاق که دارای کارت بازرگانی معتبر و شرایط رای دهی بودند ، شرکت کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,188,946
تعداد بازدید امروز : 507
آخرین به روزرسانی : 10:19  1398/03/01