جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین

city
   
 
  • شهرک‌های صنعتی در توسعه و اشتغال کشور نقش آفرینند

   افخمی

   شهرک‌های صنعتی در توسعه و اشتغال کشور نقش آفرینند

   شهرک‌های صنعتی در توسعه و اشتغال کشور نقش آفرینند

   رئیس سازمان توسعه تجارت ایران گفت: شهرک های صنعتی در توسعه و اشتغال کشور نقش بی بدیلی دارند و شهرک صنعتی کاسپین قزوین نمونه موفقی برای جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی است.

   به گزارش روابط عمومی سازان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین ، ولی الله افخمی عصر دوشنبه در جریان بازدید از شهرک صنعتی کاسپین اظهارداشت: قزوین با توجه به موقعیت استراتژیکی که در کشور دارد مکانی مناسب برای سرمایه گذاران است و این انتظار از مسئولان استانی می رود با اجرای طرح توسعه شهرک های صنعتی بویژه شهرک های صنعتی در مسیر بزرگراه قزوین به کرج زمینه را برای جذب سرمایه گذاران فراهم کنند.
   عضو هیئت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران گفت: در مورد واگذاری شهرک ها به شرکت های خدماتی شهرک های صنعتی نیز، با توجه به تازه تاسیس بودن این شرکت، بایستی مدیران استان از این شرکت ها حمایت کنند تا بتوانند خدمات مناسبی را به واحدهای صنعتی ارائه کنند.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه این برنامه از واحدهای صنعتی گلدیران تولیدکننده انواع کولر گازی، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی، شرکت دیباریس تولیدکننده انواع نخهای پلی استر و پنبه ای و شرکت خوشگوار تولیدکننده انواع نوشابه بازدید کرد.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,265,030
تعداد بازدید امروز : 4,117
آخرین به روزرسانی : 10:51  1398/03/29