جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • بازدید رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از دو واحد صنعتی در شهرستان تاکستان

   بازدید رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از دو واحد صنعتی در شهرستان تاکستان

   بازدید رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از دو واحد صنعتی در شهرستان تاکستان

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین روز گذشته به همراه کارشناسان حوزه تولید از دو واحد صنعتی آرتا نقش تاک و صتایع فردان آریان در شهرستان تاکستان بازدید کرد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین " مهندس پرزحمت روز گذشته با هدف آشنایی با مشکلات واحد های صنعتی  شهرستان تاکستان از خط تولید دو واحد صنعتی آرتانقش تاک و و صنایع فردان آریان  بازدید  و ضمن گفتگو با مدیران عامل این واحد ها  مسایل  و مشکلات آنها را مورد بررسی قرار داد .

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در حاشیه این بازدید ها گفت : صنایع تولیدی فردان آریان در نیمه دوم سال 86  با سرمایه ای بالغ بر 200 میلیارد  ریال  و تعداد 45 اشتغال  فعالیت خود را در  زمینه تولید  مواد  اولیه تولید بطری (پری پت) آغاز کرده است .

   وی افزود :تولیدات این شرکت را قابل  رقابت با نمونه های  خارجی دانست و افزود : بسیاری از واحد های تولیدی استان به لحاظ کیفیت محصول از درجه بالایی برخوردار هستند و می توانند با صادرات  محصولات خود به کشور های اروپایی  با نمونه خارجی محصولات خود رقابت کنند.

   وی همچنین  در بازید از واحد صنعتی آرتانقش تاک  گفت : کارخانه  تولیدی آرتا نقش تاک یکی از  واحد های  موفق استان در زمینه تولید و صادرات موکت  محسوب می شود  .

   مهندس پرزحمت تصریح کرد: این شرکت با  ظرفیت  اسمی بیش از 40 میلیون متر مربع  تولید  انواع موکت  و 33 هزار  تن سایر محصولات  نساجی  اعم از نخ و الیاف  و رزین  و همچنین تولید  انواع کف پوش های پی وی سی در حال فعالیت می باشد .

   وی  اظهار داشت:  شرکت تولیدی آرتا نقش تاک  در زمینی به مساحت  90 هزار متر مربع  و با زیر بنای 41 هزار متر مربع احداث شده   و هم اکنون با  تعداد 380  شغل در شهرستان تاکستان  فاقد هر گونه بدهی به  بانکها و ارگانهای دولتی می باشد.

   وی با اشاره به  ویژگی های بازر این شرکت افزود : این واحد  در حال حاضر  دارای بیش از 60 نفر  نیروی متخصص بوده و بیش از 25 درصد  تولید  کشور در زمینه تولید انواع موکت و کف پوش را به خود اختصاص داده است .

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,140,396
تعداد بازدید امروز : 657
آخرین به روزرسانی : 09:00  1398/01/31