جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • نقش نمایشگاه ها در دست یابی به اهداف تولید ضروری و روشن است

   استاندار قزوین درآئین افتتاحیه نمایشگاه توانمندیهای صنعتی :

   نقش نمایشگاه ها در دست یابی به اهداف تولید ضروری و روشن است

   نقش نمایشگاه ها در دست یابی به اهداف تولید ضروری و روشن است

   استاندار قزوین گفت: فروش و بازاریابی محصولات هدف غایی تولید است که در این زمینه نقش نمایشگاه ها بی بدیل و روشن است.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین مهندس زاهدی یکشنبه شب در آیین افتتاح نمایشگاه توانمندی های صنعت قزوین که در نمایشگاه بین المللی استان برگزار شد،افزود: در حوزه تولید باید آخر کار را در اول مشاهده کرد که این موضوع شامل بازاریابی و فروش محصولات است.

   وی اضافه کرد: در تولید یک محصول هدف نهایی بازاریابی و فروش است و اگر سازوکار درست را برای آن تهیه کنیم به هدف مورد نظر نیز دست می یابیم.

   استاندار قزوین ادامه داد: امروزه نمایشگاه و بازاریابی یکی از راهکارهای ارتباط اقتصادی جوامع و استان ها و کشورهای مختلف می باشد و این مهم نشان دهنده جایگاه نمایشگاه است.

   رئیس مجمع نمایندگان استان ونماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود همه پیشرفت های بدست آمده، توسعه صنعت در کشورمان آنچنان که باید و شایسته صورت نگرفته است، در حالی که پس از انقلاب صنعتی شاهد تحول اساسی در صنعت کشورهای پیشرفته بوده ایم.

   وی با تاکید بر اینکه به سرعت باید فاصله خود را با کشورهای پیشرفته صنعتی کاهش دهیم،اضافه کرد: توسعه صنعتی نقش عمیقی در توسعه روابط میان جوامع داشت و در واقع صنعت زاییده دانش بشری بود.

   رئیس کمیسیون اصل نود مجلس و نماینده محترم مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت: قزوین به لحاظ صنعت از استان های مهم کشور است و انتظار داریم در حوزه های مرتبط با این موضوع مانند صادرات نیز این به جایگاه رفیع و شایسته خود دست یابیم.

   داوود محمدی افزود: باید تلاش کنیم در صادرات جایگاه خود را پیدا کنیم و فعالیت ما در این حوزه باید از محدود بودن به چند کشور خاص خارج شود.

   وی افزود: رقابت پذیری در دنیای امرزو شرط لازم برای حضور در بازارهای جهانی است که نیازمند قیمت مناسب،افزایش راندمان،کیفیت بالا و حمایت از صاحبان صنایع و تولیدکنندگان داخلی است.

   عضو کمیسیون صنایع مجلس و نماینده مردم محترم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت: رویکرد مجلس در زمینه صنعت در بودجه 97 حمایت پررنگ تر از این بخش نسبت به سال های گذشته است.

   سیده حمیده زرآبادی افزود: خیلی از صنعتگران استان در خصوص مدت زمان و فرایند کاری در زمینه مالیات گله دارند بنابراین باید با کاهش زمان رسیدگی به پرونده های مالیاتی به صنایع و واحدهای تولیدی کمک کنیم.

   وی در ادامه با اشاره به لزوم مشارکت بانوان در عرصه های مدیریتی استان و کشور،گفت: با همراهی و حمایت استاندار این موضوع در استان قزوین مورد توجه قرار گرفته است.

   نمایشگاه توانمندی های استان قزوین با شرکت 65 تولید کننده از پنجم تا هشتم اسفندماه پذیرای بازدیدکنندگان است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,081,745
تعداد بازدید امروز : 98
آخرین به روزرسانی : 12:33  1397/12/28