جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • برگزاری نمایشگاه فروش بهاره در قزوین

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین خبر داد:

   برگزاری نمایشگاه فروش بهاره در قزوین

   برگزاری نمایشگاه فروش بهاره در قزوین


   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از برگزاری نمایشگاه فروش بهاره در تاریخ 18 الی 24 اسفند سال جاری خبر داد

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین ، مهندس پرزحمت گفت: نمایشگاه فروش بهاره در تاریخ 18 الی 24 اسفند سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزار می گردد.

   وی بیان کرد:این نمایشگاه در دو سالن و با بیش از 250 غرفه و با مشارکت تولیدکنندگان، صنوف تولیدی و خدماتی ،مایحتاج عمومی مردم را در ایام پایانی سال عرضه می کنند.

   مهندس پرزحمت اظهار کرد : عمده محصولات عرضه شده در این نمایشگاه را مواد غذایی ،انواع شوینده ها و مواد پرتئینی انواع پوشاک، آجیل و خشکبار، کیف و کفش تشکیل می دهند.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین افزود: انواع محصولات عرضه شده در این نمایشگاه با قیمت های مناسب و با تخفیف 10 الی 15 درصد زیر قیمت بازار توزیع می شود .

   وی با بیان اینکه تیم نظارتی سازمان صنعت معدن و تجارت در اکیپ های دو نفره به صورت ثابت و سیار در این نمایشگاه مستقر هستند تا بازدیدکنندگان در صورت بروز هر گونه مشکلی در هنگام خرید اعم از گرانفروشی ،کم فروشی،کیفیت اجناس عرضه شده و ... به آنها مراجعه کنند.

   وی مبنای برگزاری این نمایشگاه را کیفیت مطلوب و قیمت مناسب اعلام کرد و افزود : کارشناسان سازمان صنعت،معدن و تجارت و اتاق اصناف بر نحوه فروش و عملکرد مشارکت کنندگان این نمایشگاه نظارت دارند.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در ادامه بیان داشت : نمایشگاه فروش بهاره از 18 الی 24 اسفند ماه سال جاری هر روز از ساعت 15 تا 22 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان جهت بازدید عموم دایر است.

   مهندس پرزحمت خاطر نشان کرد: تنظیم و تثبیت قیمت کالاهای اساسی و پرمصرف در ایام پایانی سال ، دسترسی آسان مردم به کالاهای مورد نیاز، جلوگیری از افزایش قیمت ها، ایجاد فضای رقابتی مناسب بین تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان و تقویت جریان عرضه مستقیم کالا در روزهای پایانی سال از هدف اصلی برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره می باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,081,743
تعداد بازدید امروز : 96
آخرین به روزرسانی : 12:33  1397/12/28