جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • اجرا شدن 70 مصوبه برای صنایع شهرستان تاکستان

   مهندس پرزحمت در جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان تاکستان گفت :

   اجرا شدن 70 مصوبه برای صنایع شهرستان تاکستان

   اجرا شدن 70 مصوبه برای صنایع شهرستان تاکستان

   مهندس پرزحمت در جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان تاکستان که با رویکرد بهبود رونق تولید و رفع موانع تولید برگزار شد اعلام کرد، 70 مصوبه شهرستان تاکستان در جهت رفع موانع تولید کنندگان و صنعتگران اجرایی شده است.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین ، اولین جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان تاکستان با رویکرد بهبود رونق تولید و رفع موانع تولید به ریاست مهندس سیاوش طاهرخانی"فرماندار تاکستان" و با حضور دکتر بهمن طاهرخانی "رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی" مهندس پرزحمت"رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین" و مدیران و روسای ادارات شهرستان تاکستان برگزار گردید.

   مهندس پرزحمت در این جلسه با ارائه آماری در خصوص روند پرداخت تسهیلات رونق تولید در استان اعلام کرد، تاکنون 70 مصوبه در کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید برای شهرستان تاکستان به تصویب رسیده است.

   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین گفت:مشکلات چهار واحد صنعتی شهرستان تاکستان در کارگروه ملی مطرح، وبه تصویب رسیده است .

   وی در ادامه گفت: رتبه استان قزوین در پرداخت تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب 5 می باشد که امسال با کمک دستگهای مربوطه و در جهت حل مشکلات واحدهای صنعتی استان در جهت بهبود آن می باشیم.

   مهندس پرزحمت با اشاره به اینکه در جهت تسهیل و رفاه در امر تجارت، تجار و صادرکنندگان می توانند با دو کشور عراق و افغانستان به صورت ریالی کارکنند .

   در ادامه این جلسه دکتر بهمن طاهرخانی "رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی" ضمن قدردانی از تلاشهای مهندس پرزحمت در جهت رفع مشکل تولید کنندگان و صنعتگران خواستار برگزاری این جلسات به صورت مداوم و به صورت هر سه ماه یکبار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 14,998,934
تعداد بازدید امروز : 3,806
آخرین به روزرسانی : 10:44  1397/11/28