جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • اولین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی شهرستان قزوین در سال 1397

   صبح امروز انجام شد

   اولین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی شهرستان قزوین در سال 1397

   اولین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی شهرستان قزوین در سال 1397

   اولین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی شهرستان قزوین در سال جاری روز یکشنبه مورخ 23/2/97 در محل سالن جلسات ساختمان شهید حق شناس ، سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین برگزار گردید

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین " اولین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی شهرستان قزوین روز یکشنبه مورخ 23/2/97 به ریاست مهندس پرزحمت"رئیس کمیسیون نظارت" و با حضور حکمت الله داودی"رئیس شورای شهر قزوین" اکبر پور "شهردار اقیالیه" و اعضای کمیسیون نظارت در محل سالن جلسات ساختمان شهید حق شناس ، سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین برگزار گردید .

   مهندس پرزحمت در این جلسه از مساعدت و پیگیری این کمیسیون نسبت به بررسی درخواست اتحادیه بنکداران خشکبار و میوه و تره بار قزوین خبر داد و گفت ، امیدواریم با همکاری دستگاههای مرتبط انتقال میدان میوه وتره بار مرکزی استان به خارج از شهردر مدت زمان کوتاهی به نتیجه برسد.

   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت همچنین در ادامه این جلسه پیشنهاد تشکیل کارگروه اولیه جهت بررسی ابعاد مختلف در زمینه ساماندهی بازار روز خودرو در دستور کار قرار بگیرد تا بعد از طی یک سیر قانونی و پروسه کارشناسی تصمیمات تخصصی لازم در این زمینه گرفته شود.

   مهندس پرزحمت"رئیس کمیسیون نظارت استان" در ادامه این جلسه گفت: انتخابات اتاق اصناف قزوین در تاریخ 31/2/97 در شهر قزوین و کلیه شهرستانهای استان برگزار می شود.

   حکمت الله داودی "رئیس شورای شهر قزوین" در ادامه این جلسه ضمن تقدیر از مهندس پرزحمت رئیس کمیسیون و اعضای این کمیسیون گفت: امیدواریم با همکاری متقابل اعضای شورای شهر و مجموعه اصناف بتوانیم مشکلات مطرح شده را در کمیسون نظارت را بررسی و مرتفع نمائیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 14,999,035
تعداد بازدید امروز : 3,907
آخرین به روزرسانی : 10:44  1397/11/28