جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • میزگرد راهکارهای توسعه صادرات قزوین با حضور مسئولان اقتصادی و صادرکنندگان نمونه این استان برگزار شد.

   میزگرد راهکارهای توسعه صادرات قزوین برگزار شد

   میزگرد راهکارهای توسعه صادرات قزوین با حضور مسئولان اقتصادی و صادرکنندگان نمونه این استان برگزار شد.

   میزگرد راهکارهای توسعه صادرات قزوین با حضور مسئولان اقتصادی و صادرکنندگان نمونه این استان برگزار شد.

   میزگرد راهکارهای توسعه صادرات قزوین برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین، این میزگرد شامگاه یکشنبه با حضوردکتر حبیبی معاون اقتصادی استاندار،مهندس پرزحمت رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت به همراه رضا نیک روشت مدیرکل گمرک استان برگزار شد.

   در این میزگرد، راهکارهای افزایش صادرات استان، نوسانات نرخ ارز، راه اندازی پایانه های صادراتی در استان و نیز نقش صادرات در اشتغالزایی و رونق اقتصادی منطقه مورد بحث و گفت و گو قرار گرفت.

   همچنین، پیشنهاد احداث شهرک پایانه های صادراتی توسط اعضای اتحادیه صادرکنندگان استان که در این جلسه حضور داشتند مطرح و در خصوص نقش آن در افزایش تولید و صادرات تبادل نظر صورت گرفت.

   علی اکبر کبیری، معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت، احمد بارگاهی سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری، مجید آهنگران نماینده اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی، مهدی بخشنده رئیس اتحادیه صادرکنندگان استان به همراه مهدی عبدیان، مهدی جباری و غلامحسین جعفرزاده از صادرکنندگان نمونه قزوین دیگر حاضران این میزگرد بودند.

   استان قزوین در سال گذشته 811 میلیون دلار صادرات داشته که این میزان از نظر وزنی 21 و از نظر ارزشی 39 درصد نسبت به سال 95 رشد داشته است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 14,999,074
تعداد بازدید امروز : 3,946
آخرین به روزرسانی : 10:44  1397/11/28