جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • طرح نظارتی وِیژه ماه مبارک رمضان از تاریخ 27 اردیبهشت ماه 97 به مدت یک ماه در استان قزوین اجرا می شود

   مهندس پرزحمت از آغاز طرح ویژه نظارتی ماه مبارک رمضان خبر داد:

   طرح نظارتی وِیژه ماه مبارک رمضان از تاریخ 27 اردیبهشت ماه 97 به مدت یک ماه در استان قزوین اجرا می شود

   طرح نظارتی وِیژه ماه مبارک رمضان از تاریخ 27 اردیبهشت ماه 97 به مدت یک ماه در استان قزوین اجرا می شود

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان همزمان در سراسر استان خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین "مهندس علی پرزحمت اعلام کرد :در آستانه ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضای مردم برای تامین برخی از کالا ها، بویژه مواد لبنی، پروتئینی، برنج، روغن، قند و شکر، خرما، میوه، سبزیجات و شیرینی‌های پر مصرف مرسوم دراین ایام ، طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در استان اجرا می‌شود.

   وی با اشاره به تشدید فعالیت تیم های بازرسی‌ سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف در این ایام تاکید کرد: این طرح با هدف صیانت از حقوق مصرف کنندگان و با رویکرد پیشگیری و پایش مستمر بازار و توجه ویژه به موضوع تأمین و توزیع به هنگام کالاهای پرمصرف در ماه مبارک رمضان همرمان با سراسر کشور در سطح استان اجرا خواهد شد.

   وی همچنین تسهیل و تسریع در دسترسی مردم به کالاهای مورد نیاز با قیمت مصوب و مناسب، نظارت بر عملکرد واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی و برخورد با تخلفات احتمالی با همکاری اتاق‌های اصناف و سایر دستگاه‌های نظارتی را از دیگر اهداف اجرای این طرح اعلام کرد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین خاطرنشان کرد: اقلام نظارتی مورد تاکید در این طرح شامل : خرما، برنج، قند و شکر، شیرینی های پرمصرف، اقلام لبنی و پروتئینی می باشد .

   وی با تاکید برضرورت همکاری همه صنوف با بازرسان در اجرای این طرح اظهار داشت : رعایت نرخ های مصوب و سود قانونی ، نصب برچسب قیمت بر روی تمامی کالاها ، صدور فاکتور رسمی در قبال فروش کالا، تداخل صنفی ، از جمله موارد مورد تاکید در اجرای این طرح می باشد که همه صنوف ملزم به رعایت آن می باشند.

   این مسئول در پایان خاطر نشان کرد : ستاد خبری سازمان صنعت معدن و تجارت نیز همزمان با اجرای طرح به صورت شبانه روزی فعال خواهد بود ومردم عزیز می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلفی ، شکایات خود را از طریق شماره تلفن 124 ستاد خبری این سازمان جهت رسیدگی اعلام نمایند .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,088,236
تعداد بازدید امروز : 1,559
آخرین به روزرسانی : 12:33  1397/12/28