جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • بازدید استاندار قزوین به همراه دکتر طاهرخانی و مهندس پرزحمت از شهرک صنعتی حیدریه

   در راستای حمایت از تولیدات داخلی صورت گرفت:

   بازدید استاندار قزوین به همراه دکتر طاهرخانی و مهندس پرزحمت از شهرک صنعتی حیدریه

   بازدید استاندار قزوین به همراه دکتر طاهرخانی و مهندس پرزحمت از شهرک صنعتی حیدریه

   بازدید استاندار قزوین به همراه دکتر طاهرخانی و مهندس پرزحمت از شهرک صنعتی حیدریه در راستای حمایت از تولید کنندگان داخلی صورت گرفت.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین ، مهندس زاهدی"استاندار" دکتر طاهرخانی "رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی" و باحضور مهندس پرزحمت"رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت" و سایر مدیران استان از شهرک صنعتی حیدریه بازدید کردند. استاندار در حاشیه بازدید از 2 واحد تولیدی در شهرک صنعتی حیدریه در بخش ضیاء آباد از توابع شهرستان تاکستان، افزود: واحدهای تولیدی استان با مشکلاتی نظیر ماشین آلات فرسوده و تکنولوژی های قدیمی مواجه هستند که باید با حمایت های لازم برای رفع آن اقدام کرد.

   وی ادامه داد: بخشی از صنایع استان نیز با برخی دستگاه های خدمات رسان دولت مشکل دارند که به تدریج برای رفع این معضل نیز اقدام می کنیم.

   مهندس پرزحمت در حاشیه این بازدید گفت : این بازدیدها در جهت حمایت از تولید کنندگان داخلی و بررسی مشکلات آنها و اقدام در جهت بهبود فضای کسب و کار میباشد.

   در ادامه از یک واحد تولیدی در زمینه تولید روغن خوراکی و یک واحد تولیدکننده قطعات خودرو واقع در شهرک صنعتی حیدریه از توابع شهرستان تاکستان بازدید کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,187,719
تعداد بازدید امروز : 1,256
آخرین به روزرسانی : 10:19  1398/03/01