جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • ۷۵ درصد مصوبات ستاد تسهیل در قزوین اجرایی شده است

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین :

   ۷۵ درصد مصوبات ستاد تسهیل در قزوین اجرایی شده است

   ۷۵ درصد مصوبات ستاد تسهیل در قزوین اجرایی شده است


   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در راستای رفع موانع تولید ۷۵ درصد مصوبات ستاد تسهیل در استان قزوین اجرایی شده است.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قزوین، جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان روز شنبه به ریاست دکتر حبیبی معاون اقتصادی استاندار و با حضور مهندس بابایی صالح رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی، مهندس پرزحمت و مدیران دستگاه های اجرایی استان و بانک ها در محل استانداری قزوین برگزار شد.

   مهندس پرزحمت رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در این جلسه اظهار کرد: در سال گذشته برای ۴۶۳ واحد تولیدی و صنعتی و کشاورزی و در سال جاری هم برای ۵۸ واحد تولیدی و صنعتی و کشاورزی جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید تشکیل شده است.

   وی افزود: تاکنون ۷۵ درصد مصوبات سال گذشته اجرایی شده و ۲۵ درصد باقی مانده به کارگروه ملی ارسال و در حال پیگیری و انجام است.

   مهندس بابایی صالح نماینده مردم آوج و بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی در این جلسه، ضمن تقدیر از برگزاری جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین،کسب رتبه دوم در محیط کسب و کار استان قزوین در کشور را تبریک گفت و در ادامه به دیدار اخیر کارگزاران نظام با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت:تنها راه مقابله با دشمنی مثل آمریکا،وحدت و همدلی است.

   در ادامه جلسه امروز به مشکلات ۶ واحد در بخش های صنعتی، تولیدی و کشاورزی در غالب کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید رسیدگی و تصمیمات لازم در کارگروه اتخاذ شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,187,712
تعداد بازدید امروز : 1,249
آخرین به روزرسانی : 10:19  1398/03/01