جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • بازدید استاندار قزوین به همراه مهندس بابایی صالح و مهندس پرزحمت از یک واحد تولیدی در دشتابی

   در راستای حمایت از تولیدات داخلی صورت گرفت:

   بازدید استاندار قزوین به همراه مهندس بابایی صالح و مهندس پرزحمت از یک واحد تولیدی در دشتابی

   بازدید استاندار قزوین به همراه مهندس بابایی صالح و مهندس پرزحمت از یک واحد تولیدی در دشتابی

   بازدید استاندار قزوین به همراه مهندس بابایی صالح و مهندس پرزحمت از یک واحد تولیدی در راستای حمایت از تولید کنندگان داخلی صورت گرفت.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین ، مهندس زاهدی"استاندار" به همراه مهندس بابایی صالح "نماینده مردم بویین زهرا و آوج و رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی" و باحضور مهندس پرزحمت"رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت" و سایر مدیران استان از یک واحد تولیدی بازدید کردند. استاندار در حاشیه بازدید از این واحد تولیدی در بخش دشتابی از توابع شهرستان بویین زهرا، افزود:برخی واحدهای تولیدی استان با مشکلاتی نظیر ماشین آلات فرسوده و تکنولوژی های قدیمی مواجه هستند که باید با حمایت های لازم برای رفع آن اقدام کرد.

   وی ادامه داد: بخشی از صنایع استان نیز با برخی دستگاه های خدمات رسان مشکل دارند که به تدریج برای رفع این معضل نیز اقدام می کنیم.

   مهندس پرزحمت در حاشیه این بازدید گفت : این بازدیدها در جهت حمایت از تولید کنندگان داخلی و بررسی مشکلات آنها و اقدام در جهت بهبود فضای کسب و کار و ایجاد اشتغال پایدار میباشد.

   شایان ذکر است استاندار قزوین به همراه مهندس بابایی صالح و مهندس پرزحمت در ادامه از یک واحد تولیدی شایان اعتماد دشتابی تولید کننده انواع سبد و جعبه های پلاستیکی در بخش دشتابی از توابع شهرستان بویین زهرا بازدید کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,088,262
تعداد بازدید امروز : 1,585
آخرین به روزرسانی : 12:33  1397/12/28