جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • مشکلات 463 واحد‌ تولیدی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین رسیدگی شد‌.

   مهندس پرزحمت در کارگروه تسهیل و رونق تولید بیان کرد:

   مشکلات 463 واحد‌ تولیدی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین رسیدگی شد‌.

   مشکلات 463 واحد‌ تولیدی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین رسیدگی شد‌.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در سال 96 برای 463 واحد تولیدی و صنعتی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین تصمیم گیری شد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین ،جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به ریاست دکتر حبیبی معاون اقتصادی استاندار و باحضور مهندس پرزحمت دبیر کارگروه، مدیران دستگاه های اجرایی استان و بانک ها شنبه در محل سالن جلسات استانداری برگزاری شد.

   مهندس پرزحمت رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین ‌ضمن اشاره به آخرین مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در سال 97 اظهار داشت: تاکنون 54 درصد این مصوبات انجام شده است و 45 درصد مصوبات در دست اقدام است.

   وی گفت: در سال 96 برای 463 واحد تولیدی و صنعتی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین مطرح و تصمیم گیری شده و در مجموع 991 مصوبه داشته که از این مصوبات 59 درصد مربوط به بانک و 13 درصد مربوط به اداره امور مالیاتی و 10 درصد مربوط به تامین اجتماعی و 18درصد مربوط به سایر دستگاه‌های اجرایی است.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین با اشاره به نامگذاری سال جاری توسط مقام معظم رهبری به نام حمایت از کالای ایرانی، گزارشی از روند پرداخت تسهیلات بهین یاب و مصوبات کارگروه در سال 96 و سه ماهه نخست سال 97 ارائه کرد.

   در ادامه جلسه به مشکلات 4 واحد در بخش‌های صنعتی، تولیدی و معدنی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید رسیدگی و تصمیمات لازم در این کارگروه اتخاذ گردید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,088,235
تعداد بازدید امروز : 1,558
آخرین به روزرسانی : 12:33  1397/12/28