جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • برون سپاری خدمات معدن به بخش خصوصی ضروری است

   در دیدار رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت با رئیس نظام مهندسی معدن کشور مطرح گردید

   برون سپاری خدمات معدن به بخش خصوصی ضروری است

   برون سپاری خدمات معدن به بخش خصوصی ضروری است

   مهندس پرزحمت در این دیدار گفت:استان قزوین آماده است که کار نظارت بر معادن را به مسئولان فنی نظام مهندسی معدن واگذار نماید

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین، مهندس پرزحمت رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت قزوین روز یکشنبه در دیدار با نادعلی اسماعیلی رئیس نظام مهندسی معدن کشورافزود: استان قزوین آماده است که کار نظارت بر معادن را به مسئولان فنی نظام مهندسی معدن واگذار نماید

   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین نیز در این دیدار گفت:استان قزوین آماده است که کار نظارت بر معادن را به عنوان پایلوت کشوری به مسئولان فنی نظام مهندسی معدن واگذار نماید.

   مهندس پرزحمت افزود:سازمان صنعت،معدن و تجارت استان می تواند در صورت اجرای این طرح نظارت عالی بر کار مسئولان فنی را برعهده بگیرد.

   مهندس اسماعیلی در این دیدار اظهار داشت: حضور مسئولان فنی در معادن کشور الزامی است و باید نظارت بر معادن توسط آنها جدی تر گرفته شود.

   اسماعیلی افزود: از برون سپاری خدمات سازمان صنعت در امور معادن به نظام مهندسی معدن استان استقبال می کنیم و امیدواریم زمینه واگذاری امور غیرحاکمیتی معادن به نظام مهندسی معدن فراهم شود.

   140 ناظر بر فرایند استخراج و اکتشاف معادن قزوین نظارت می کنند

   رییس نظام مهندسی معدن قزوین نیز در این نشست گفت: واگذاری صدور مجوزهای معدنی در استان از جمله درخواست های نظام مهندسی معدن از سازمان صنعت استان است که امیدواریم زمینه های عملیاتی شدن آن فراهم شود.

   تقی نبئی افزود: خوشبختانه استقبال خوبی از این طرح در سازمان صنعت استان صورت گرفته و امیدواریم هرچه سریعتر شاهد تحقق آن باشیم.

   وی اضافه کرد:استان قزوین حدود 160 معدن فصلی و غیر فصلی دارد که حدود 140 ناظر فنی بر اکتشاف،استخراج و بهره برداری از معادن در استان نظارت می کنند.

   در ادامه رئیس نظام مهندسی معدن کشور با 70 تن از مسئولان فنی نظارت بر معادن در قزوین دیدار و در خصوص نظارت جدی بر معادن استان تاکید کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 14,998,915
تعداد بازدید امروز : 3,787
آخرین به روزرسانی : 10:44  1397/11/28