جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • 121 تن کالا از قزوین به اوکراین صادر شد

   مهندس پرزحمت در نشست با هیئت تجاری کشور اوکراین:

   121 تن کالا از قزوین به اوکراین صادر شد

   121 تن کالا از قزوین به اوکراین صادر شد

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: سال گذشته 121 تن کالا به ارزش 188 هزار دلار، معادل یک درصد صادرات کشور از این استان به کشور اوکراین صادر شده است.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین، مهندس پرزحمت روز دوشنبه در نشست با هیات تجاری اوکراین که در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برگزار شد، افزود: در سال 95 نیز 31 تن کالا به ارزش 700 هزار دلار از قزوین به آن کشور صادر شد.

   این مسئول بیشتر واردات استان از اوکراین را دارو، مواد غذایی و چوبی دانست و اضافه کرد: مواد غذایی، کشمش، شیشه و کنسانتره از جمله صادرات قزوین به آن کشور بوده است.

   به گفته مهندس پرزحمت، امیدواریم تفاهم نامه های بین ایران و اکراین در بخش های مختلف اقتصادی ، صنعتی و کشاورزی تداوم یافته و در عین حال نیز شاهد توسعه روابط تجاری و اقتصای این استان با آن کشور نیز باشیم.

   وی اظهار داشت: قزوین حدود چهار هزار واحد صنعتی، 15 شهرک صنعتی دولتی، چهار شهرک صنعتی خصوصی، 850 واحد صنعتی در حال احداث و 180 معدن در زمینه سیلیس، مس، روی و سایر مواد معدنی فعال دارد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین ادامه داد: سال گذشته 900 میلیون دلار از این استان کالا به خارج از کشور صادر و در زمینه سرمایه گذاری خارجی نیز رتبه پنجم به آن تعلق گرفت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,088,302
تعداد بازدید امروز : 1,625
آخرین به روزرسانی : 12:33  1397/12/28