جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین

city
   
 
  • سه هزار و 100 تخلف صنفی در قزوین شناسایی شد

   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین خبر داد:

   سه هزار و 100 تخلف صنفی در قزوین شناسایی شد

   سه هزار و 100 تخلف صنفی در قزوین شناسایی شد

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: طی چهار ماهه امسال 49 هزار فقره بازرسی از بازار و واحدهای صنفی استان انجام شد و در این رابطه سه هزار و 100 تخلف مورد شناسایی قرار گرفت.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین، مهندس علی پرزحمت روز چهارشنبه در دومین نشست ستاد پیشگیری و مبارزه با جرایم خاص که با موضوع تنظیم بازار در دادسرای قزوین برگزار شد،افزود: 2 هزار و 800 پرونده برای رسیدگی به این تخلفات در اداره تعزیرات حکومتی استان تشکیل شده است.
   این مسئول گفت: پرونده های تشکیل شده در این مدت در زمینه گرانفروشی، کم فروشی، تقلب، صادر نکردن فاکتور، درج نکردن قیمت و قاچاق و احتکار کالا بوده اند.
   وی اظهار داشت: هدف از رصد بازار نظارت بر قیمت کالاهای اساسی و جلوگیری از تخلفاتی چون احتکار است که با همکاری دستگاه های مرتبط با ستاد تنظیم بازار استان از قبیل اداره تعزیرات حکومتی،اتاق اصناف استان و... انجام می شود.
   پرزحمت در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: با توجه به وضعیت موجود و با ارزیابی دوباره کارت های بازرگانی، 15 کارت بازرگانی استان باطل شده تا زمینه سوء استفاده ای برای سودجویان وجود نداشته باشد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: 120 بازرس افتخاری و ثابت، کار نظارت بر اصناف و بازار قزوین را برعهده دارند به گونه ای که استان در سال گذشته رتبه اول کشور را درحوزه بازرسی و نظارت به دست آورد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,264,970
تعداد بازدید امروز : 4,057
آخرین به روزرسانی : 10:51  1398/03/29