جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • بازگشایی ثبت نام در سامانه بهین یاب از هفته گذشته

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در کارگروه تسهیل و رونق تولید گفت:

   بازگشایی ثبت نام در سامانه بهین یاب از هفته گذشته

   بازگشایی ثبت نام در سامانه بهین یاب از هفته گذشته

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در کارگروه تسهیل و رونق تولید گفت: بازگشایی ثبت نام در سامانه بهین یاب از هفته گذشته آغاز شده است.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین، جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان روز شنبه با حضور دکتر حبیبی معاون اقتصادی استاندار، مدیران دستگاه های اجرایی استان و بانک ها در استانداری قزوین برگزار شد.

   مهندس پرزحمت دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین در ابتدای این جلسه با اشاره به نامگذاری سال جاری توسط مقام معظم رهبری به نام حمایت از کالای ایرانی، گزارشی از روند پرداخت تسهیلات بهین یاب و مصوبات کارگروه در سال ۹۶ و شش ماهه نخست سال جاری ارائه کرد.

   وی افزود: تاکنون ۲۶۵ فقره متقاضی در سامانه بازسازی و نوسازی بهین یاب در استان ثبت نام کرده اند و ۱۴ مورد تسهیلات به مبلغ ۵۱۵ میلیارد ریال پرداخت شده است.

   مهندس پرزحمت بیان کرد: در مجموع تاکنون برای ۱۱۲۱ واحد در بخش صنعت، معدن و کشاورزی مبلغ ۹۷۵ میلیارد تومان تسهیلات مستقیم، رونق تولید و انتقالی از سال گذشته در استان پرداخت شده است.

   وی یادآورشد: در بخش نظارت هم با ۲۹۶ فقره نظارت بر تسهیلات پرداخت شده، رتبه ۴ کشوری را کسب کرده ایم.

   دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در ادامه از بازگشایی ثبت نام سامانه بهین یاب در سال جاری در هفته گذشته خبر داد و گفت:دستورالعمل اجرایی تامین مالی بنگاههای اقتصادی در سال۹۷ از طرف وزارت صمت و بانک مرکزی ابلاغ شده است.

   وی در ادامه ضمن تشریح این دستورالعمل برای اعضای کارگروه تصریح کرد: سهم استان قزوین از تسهیلات اعلام شده ۱۳ هزار میلیارد ریال است که سهم ۴/۳ درصدی تسهیلات کشوری را به خود اختصاص داده است.

   مهندس پرزحمت اظهار کرد: در این ابلاغیه گزینه ثبت نام از صنوف تولیدی و واحدهای فنی و مهندسی اضافه شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,187,705
تعداد بازدید امروز : 1,242
آخرین به روزرسانی : 10:19  1398/03/01