جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • ثبت نام طرح رونق تولید در قزوین آغاز شد

   مهندس پرزحمت اعلام کرد:

   ثبت نام طرح رونق تولید در قزوین آغاز شد

   ثبت نام طرح رونق تولید در قزوین آغاز شد

   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین از آغاز ثبت نام طرح تامین مالی بنگاه های اقتصادی با هدف رونق تولید در سال جاری خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین، مهندس پرزحمت روز دوشنبه با اعلام این خبر افزود: تامین سرمایه در گردش بنگاه های اقتصادی، پرداخت تسهیلات مورد نیاز طرح های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی 60 درصد، تامین مالی طرح های بازسازی و نوسازی و رفع نیاز مالی واحد های صنعتی، معدنی و صنوف تولیدی از جمله اهداف این طرح است.

   وی افزود: بر اساس دستور کار طرح تامین مالی بنگاه های اقتصادی پرداخت این تسهیلات از طریق منابع داخلی بانک ها با هدف ارتقای توان تولید ملی، کمک به حفظ اشتغال، تقویت و تحرک بنگاه های اقتصادی صورت می گیرد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین افزود: هم اکنون سامانه برای ثبت نام و بارگذاری فرم ها توسط عوامل اجرایی از جمله بانک های عامل باز شده است.

   وی گفت: متقاضیان واجد شرایط برای دریافت تسهیلات سرمایه در گردش طرح رونق تولید سال 97 و طرح های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد می توانند به سامانه بهین یاب به نشانی www.behinyab.ir مراجعه کرده و درخواست خود را در قسمت تامین مالی واحدهای تولیدی کوچک و متوسط و طرح های نیمه تمام ثبت کنند.

   استان قزوین سه هزار و 600 واحد تولیدی دارد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 14,998,973
تعداد بازدید امروز : 3,845
آخرین به روزرسانی : 10:44  1397/11/28