جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • شناسایی ۵۵ انبار احتکار کالا در قزوین

   مهندس پرزحمت اعلام کرد:

   شناسایی ۵۵ انبار احتکار کالا در قزوین

   شناسایی ۵۵ انبار احتکار کالا در قزوین

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: تاکنون ۵۵ انبار با تخلفات اختفا، احتکار واعلام نشدن موجودی در استان شناسایی و پلمب شده است.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین ؛مهندس پرزحمت رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با اشاره به شناسایی ۵۵ انبار احتکار کالا گفت: هفته بعد با تکمیل سیر قانونی، صدور حکم قضایی و تعیین قیمت اقلام کشف شده، اقلامی مانند پکیج در قزوین و آبیک توزیع می‌شود.

   پرزحمت افزود : امسال دولت برای حمایت از کالای داخلی و مبارزه با قاچاق، ورود هزار و ۴۰۰ قلم کالا به ویژه در حوزه صنعت نساجی را ممنوع کرده است.

   وی گفت: بازرسان رسمی و افتخاری به صورت شبانه روزی در حال رصد بازار و رسیدگی به شکایات مردمی هستند.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از شهروندان خواست هرگونه تخلف مراتب را از طریق سامانه ۱۲۴ به سازمان صنعت، معدن و تجارت اطلاع دهند.

   پرزحمت با اشاره به افتتاح طرح‌ها گفت: امسال در هفته دولت در ۱۰ طرح صنعتی با اشتغال ۴۰۰ نفر و با سرمایه گذاری ۳۰۰ میلیارد ریال با استفاده از تسهیلات بهین یاب در زمینه تولید قطعات خودرو، نساجی، مواد شوینده و غذایی به بهره برداری رسید.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان افزود: همچنین در این هفته ۲ واحد معدنی با سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,187,733
تعداد بازدید امروز : 1,270
آخرین به روزرسانی : 10:19  1398/03/01