جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • از ورود سرمایه گذاران خارجی به قزوین استقبال می کنیم .

   مهندس پرزحمت در جریان بازدید از 3 واحد صنعتی گفت:

   از ورود سرمایه گذاران خارجی به قزوین استقبال می کنیم .

   از ورود سرمایه گذاران خارجی به قزوین استقبال می کنیم .

   مهندس پرزحمت در بازدید از 3 واحد صنعتی گفت: از ورود سرمایه گذاران خارجی به قزوین استقبال می کنیم ،چون افزایش اشتغال و رونق اقتصادی استان را به دنبال دارد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قزوین، مهندس زاهدی "استاندار"، مهندس پرزحمت"رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قزوین" به همراه فرماندار و مدیران استانی از 3 واحد صنعتی بازدید کردند.

   مهندس پرزحمت درجریان بازدید از 3 واحد صنعتی گفت: از ورود سرمایه گذاران خارجی به قزوین استقبال می کنیم ،چون افزایش اشتغال و رونق اقتصادی استان را به دنبال دارد.

   وی با اشاره به سرمایه گذاری بهره برداران ترک در این واحد تولیدی "agt" افزود: کشورهای ایران و ترکیه همسایگان خوبی برای همدیگر هستند و باید تلاش کنیم به نفع مردم از ظرفیت دو کشور استفاده شود.

   استاندار قزوین در این بازدید گفت: با هدف جذب سرمایه گذاری خارجی، افزایش مساحت شهرک صنعتی کاسپین و توسعه آن در دستور کار قرار گرفته است.

   مهندس زاهدی با اشاره به مشکل این واحد برای ترخیص کالاها افزود: پیگیر ترخیص کالاهای این واحدی تولیدی از گمرک استان البرز هستیم ولی باید گمرک قزوین به عنوان مقصد این شرکت انتخاب شود تا با مشکلات کمتری در ترخیص کالاها مواجه شویم.

   استاندار قزوین با اشاره به موضوع معافیت های مالیاتی شهرک صنعتی کاسپین گفت:پیگیری بازگشت معافیت های مالیاتی شهرک های صنعتی تا شعاع 120 کیلومتری تهران هستیم و راهکار قانونی آن بررسی شده و به تهران ارسال شده است.

   وی گفت: قول می دهیم زیرساخت مورد نیاز این شرکت نیز تا قبل از زمان بهره برداری آماده شود تا هرچه سریعتر شاهد بهره برداری کامل این واحد تولیدی دراستان باشیم.

   قزوین ظرفیت خوبی برای سرمایه گذاری دارد

   سرمایه گذار ترک و رییس هیات مدیره این واحد تولیدی نیز در این دیدار گفت: شهرک صنعتی کاسپین قزوین ظرفیت خوبی برای سرمایه گذاری دارد و ما حتما سرمایه گذاران دیگر ترک را به این شهرک دعوت خواهیم کرد.

   اونور گوون افزود: با توجه به پیشرفت های فیزیکی مطلوب احتمالا تا قبل از پایان سال جاری این واحد تولیدی به بهره برداری برسد و ظرفیت اشتغال آن از 150 نفر به 300 نفر افزایش یابد.

   وی ادامه داد:در صورت فعال شدن این شرکت امکان صادرات محصولات ما از ایران به کشورهای همایسه از قبیل افغانستان، پاکستان،ترکمنستان و ... وجود دارد.

   تسریع در واگذاری زیرساخت ها و اعطای معافیت های مالیاتی از جمله درخواست های این شرکت بود که در این جلسه مطرح شد.

   این واحد تولیدی با 500 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری خارجی در شهرک صنعتی کاسپین در شهرستان آبیک مستقر شده و فاز اول آن با 150 نفر اشتغال تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

   در ادامه از شرکت کاشی الوند 1 , 2 و بالین تک واقع در شهر صنعتی البرز بازدید به عمل آمد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 14,998,159
تعداد بازدید امروز : 3,031
آخرین به روزرسانی : 10:44  1397/11/28