جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • احتکار و اختفای کالا همراهی با دشمنان است

   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت قزوین در مجمع عمومی اتاق اصناف :

   احتکار و اختفای کالا همراهی با دشمنان است

   احتکار و اختفای کالا همراهی با دشمنان است

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: هرگونه احتکار و اختفای کالا را باید اقدامی خلاف اخلاق و دین و خیانت به مردم و کشور و همراهی با دشمنان در جنگ اقتصادی دانست.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین، مهندس علی پرزحمت روز دوشنبه در نشست مجمع عمومی اتاق اصناف قزوین که با حضور رییس کل دادگستری قزوین برگزار شد، افزود: بیشتر واحدهای صنفی استان با درک مسایل و مشکلات اقتصادی فعلی، همراهی خوبی با دستگاه های اجرایی و نظارتی دارند اما در این میان عده ای نیز سودجو و فرصت طلب هستند که با آنها برخورد می شود.
   وی با اشاره به فعالیت مستمر بازرسان رسمی و افتخاری سازمان صنعت، معدن و تجارت از سطح بازار و واحدهای صنفی، یادآور شد: در سطح استان 33 هزار واحد صنفی به فعالیت می پردازند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین اظهار داشت: بازرسان این سازمان در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی واحدهای صنفی با ثبت پرونده، متخلفان را به تعزیرات حکومتی معرفی می کنند.
   پرزحمت گفت: عدم درج قیمت بر روی کالا، گران فروشی، احتکار و اختفای کالا از جمله تخلفات صنفی است که با آنها برخورد می شود.
   رییس کل دادگستری قزوین نیز در این نشست گفت: فعالیت اصناف نقش مهمی در تامین نیازهای روزمره و ضروری مردم دارد.
   حجت الاسلام و المسلمین نورالله قدرتی افزود: امروز نقش اصناف در جنگ اقتصادی با دشمنان بسیار پررنگ است.
   وی اظهار داشت: از اصناف می خواهیم در شرایط فعلی همراهی و تعامل بیشتری را با دستگاه های اجرایی و نظارتی به عمل بیاورند تا مدیران خدمت رسانی بهتری به جامعه داشته باشند.
   رییس کل دادگستری قزوین در ادامه از قاطعیت دستگاه قضایی استان در برخورد با تخلفاتی چون احتکار کالا و گران فروشی سخن گفت و افزود: با برهم زنندگان امنیت اقتصادی جامعه به شدت برخورد می شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 14,998,094
تعداد بازدید امروز : 2,966
آخرین به روزرسانی : 10:44  1397/11/28