جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • مشکل کمبود لاستیک در بازار قزوین حل می شود

   مهندس پرزحمت اعلام کرد:

   مشکل کمبود لاستیک در بازار قزوین حل می شود

   مشکل کمبود لاستیک در بازار قزوین حل می شود

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: با ورود 200 هزار حلقه لاستیک وارداتی به کشور به زودی شاهد تعادل در بازار و حل مشکل ناوگان خودروهای سنگین در استان خواهیم بود.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین،مهندس پرزحمت روز دوشنبه در جلسه تنظیم بازار لاستیک استان که با حضور جمعی از مسئولان قضایی استان در دادسرای قزوین برگزار شد افزود: با اختیاراتی که به واحدهای صنفی توزیع کننده لاستیک داده شده است، به زودی مشکل کامیون داران برای تامین لاستیک حل خواهد شد.

   مهندس پرزحمت گفت:اصناف و اتحادیه های استان قزوین در برهه های مختلف و حساس نقش بسیار مهمی در حل مشکلات داشته اند و قطعا در این دوره نیز با درک شرایط برای تنظیم بازار و رفع نیازها اقدام خواهند کرد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین با اشاره به پدیده شوم احتکار و اختفا گفت: این عمل اقدامی خلاف اخلاق و دین و خیانت به مردم و کشور است و آن را باید همراهی با دشمنان در جنگ اقتصادی دانست.

   رییس کل دادگستری قزوین نیز در این نشست گفت: بیشتر واحدهای صنفی استان با درک مسایل و مشکلات اقتصادی فعلی، همراهی خوبی با دستگاه های اجرایی و نظارتی دارند اما در این میان عده ای نیز سودجو و فرصت طلب هستند که با آنها برخورد می شود.

   حجت الاسلام و المسلمین نورالله قدرتی افزود: امروزه نقش اصناف در جنگ اقتصادی با دشمنان بسیار پررنگ است و باید این قشر زحمت کش و موثر در بازار نقش خود را برای مقابله با توطئه های دشمنان به خوبی ایفا نمایند.

   وی اظهار داشت: از اصناف می خواهیم در شرایط فعلی همراهی و تعامل بیشتری را با دستگاه های اجرایی و نظارتی داشته باشند تا مدیران بتوانند به نحو بهتری به جامعه خدمت رسانی کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 14,998,157
تعداد بازدید امروز : 3,029
آخرین به روزرسانی : 10:44  1397/11/28