جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • افتتاح وآغاز ساخت 2 واحد تولیدی و صنعتی در قزوین

   با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی:

   افتتاح وآغاز ساخت 2 واحد تولیدی و صنعتی در قزوین

   افتتاح وآغاز ساخت 2 واحد تولیدی و صنعتی در قزوین

   با حضور دکتر نوبخت در قزوین واحد تولیدی بل روزانه تولید کننده انواع لبنیات با سرمایه گذار فرانسوی در شهرک صنعتی کاسپین قزوین افتتاح شد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قزوین ، بعدازظهر پنجشنبه با حضور دکتر نوبخت"معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی" ، مهندس زاهدی "استاندار" ، نمایندگان محترم مردم استان در مجلس شورای اسلامی ، مهندس پرزحمت" رئیس سازمان صمت" و مدیران استانی ، واحد تولیدی بل روزانه تولید کننده انواع لبنیات با سرمایه گذاری فرانسوی واقع در شهرک صنعتی کاسپین قزوین افتتاح شد.

   دکتر نوبخت در حاشیه افتتاحیه گفت : تاکنون از 13 میلیارد دلار که با ارز 42 هزار ریالی برای تامین کالاهای اساسی در نظر گرفته شده، هشت میلیارد پرداخت شده است ، این رقم برای تامین 25 قلم کالای اساسی که دولت آنها را شناسایی و اعلام کرده، پرداخته شده است.

   دکترنوبخت با اشاره به برنامه های اشتغال ادامه داد: اشتغالزایی در اولویت برنامه های امسال دولت قرار دارد و هم اکنون 14 برنامه در این زمینه در حال انجام و اجرا هستند.

   معاون رییس جمهوری افزود: در کنار طرح ها و برنامه های مربوط به اشتغالزایی برای حفظ اشتغال موجود نیز باید تلاش کنیم.

   دکترنوبخت همچنین گفت: در همین راستا غیر از اعتبارات پیش بینی شده برای اجرای فرصت های شغلی جدید و کمک به واحدهای تولیدی یک میلیارد تومان دیگر برای حفظ اشتغال موجود برنامه ریزی شده است.

   رییس سازمان برنامه و بودجه اضافه کرد: امیدواریم بتوانیم با اعتبارات در نظر گرفته شده مشکل واحدهای تولیدی موجود را در تامین مواد اولیه که به دلیل نوسانات موجود بازار با مشکل مواجه شده اند، تسهیل کنیم.

   مهندس پرزحمت در حاشیه این بازدید گفت: این واحد با کمک سرمایه گذار خارجی کشور فرانسه با ۳۴ میلیون یورو راه اندازی شده و برای ۳۷۹ نفر شغل ایجاد کرده است.

   وی در ادامه گفت: امروز عملیات اجرائی ساخت یک واحد صنعتی تولید کننده انواع کارتن، چسب و قوطی اسپری با سرمایه گذاران مشترک ایرانی و عراقی به مبلغ 250 میلیارد ریال و ارزی 6 میلیون یورو با اشتغال 600 نفر واقع در شهرک صنعتی کاسپین قزوین آغاز می شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,188,931
تعداد بازدید امروز : 492
آخرین به روزرسانی : 10:19  1398/03/01