جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • بازدید مهندس زاهدی به همراه مهندس پرزحمت از واحد صنعتی نیرو محرکه

   در راستای حمایت از تولیدات داخلی صورت گرفت:

   بازدید مهندس زاهدی به همراه مهندس پرزحمت از واحد صنعتی نیرو محرکه

   بازدید مهندس زاهدی به همراه مهندس پرزحمت از واحد صنعتی نیرو محرکه

   در راستای حمایت از تولیدات داخلی بازدید مهندس زاهدی به همراه مهندس پرزحمت از واحد صنعتی نیرو محرکه تولید کننده انواع گیربکس خودرو صورت گرفت.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین، روز چهارشنبه با حضور مهندس زاهدی "استاندار قزوین " ، مهندس پرزحمت "رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت "، فرماندار البرز و مدیران استانی، در راستای حمایت از تولیدات داخلی از شرکت صنعتی نیرو محرکه تولید کننده انواع گیربکس خودرو واقع در شهر صنعتی البرز قزوین بازدید کردند .

   مهندس پرزحمت در حاشیه این بازدید گفت : این واحد تولیدی در زمینه تولید انواع گیربکس خودرو،قطعات گیربکس و جعبه دنده صنعتی با هزار و 20 میلیارد ریال سرمایه گذاری ثابت در شهرک صنعتی البرز واقع می باشد.

   به گفته وی این کارخانه، 2 هزار و 350 نفر نیرو در این واحد تولیدی مشغول به فعالیت بوده و ظرفیت تولید سالانه این کارخانه 218 هزار دستگاه است.

   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین در ادامه افزود: این واحد تولیدی که در سال 1364 راه اندازی شده، هم اکنون با کمبود نقدینگی، مشکلات گمرکی و فرسودگی ماشین آلات مواجه است که بازدید امروز در راستای حل این مشکلات می باشد.

   شهرک صنعتی البرز با ۵۰۰ واحد تولیدی و خدماتی در 14 کیلومتری شهر قزوین و شهرستان آبیک نیز با مرکزیت شهری به همین نام در 55 کیلومتری شرق قزوین قرار دارند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,189,068
تعداد بازدید امروز : 629
آخرین به روزرسانی : 10:19  1398/03/01