جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • صنعتگران استان قزوین ۵۵۴ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند

   مهندس پرزحمت در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اعلام کرد:

   صنعتگران استان قزوین ۵۵۴ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند

   صنعتگران استان قزوین ۵۵۴ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در سال جاری بیش از ۵۵۴ میلیارد ریال تسهیلات برای نوسازی و بازسازی واحدهای تولیدی به صنعتگران استان پرداخت شده است.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین ، جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان روز شنبه با حضور علی پرزحمت دبیر کارگروه، زکی زاده مدیر کل دفتر امور اقتصادی استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی استان و بانک ها برگزار شد.

   دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین در این جلسه با اشاره به نامگذاری سال جاری توسط مقام معظم رهبری به نام حمایت از کالای ایرانی، گزارشی از روند پرداخت تسهیلات بهین یاب «رونق تولید» و مصوبات کارگروه در هشت ماهه نخست سال جاری ارائه کرد.

   پرزحمت در ادامه گفت: تاکنون ۲۸۲ فقره متقاضی در سامانه بازسازی و نوسازی بهین یاب در استان ثبت نام کرده اند و ۲۱ مورد تسهیلات به مبلغ ۵۵۴ میلیارد ریال پرداخت شده است.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین بیان کرد: تاکنون تعداد ۳۴۰ فقره درخواست تسهیلات در استان ثبت شد که ۱۴۸ فقره در به کار گروه امسال مصوب شد که از این تعداد تاکنون ۳۲ فقره مبلغ ۵۸ میلیارد تومان در بخش های صنعت، معدن و کشاورزی تسهیلات رونق تولید در استان پرداخت شده است.

   در ادامه جلسه امروز اعضای کارگروه رفع موانع تولید به مشکلات ۴ واحد در بخش های تولیدی، صنعتی و خدماتی رسیدگی کردند و برای حل مشکلات آب، برق و گاز آنها تصمیم مقتضی گرفته شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,189,034
تعداد بازدید امروز : 595
آخرین به روزرسانی : 10:19  1398/03/01