جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • 809 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در استان قزوین پرداخت شد

   دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین:

   809 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در استان قزوین پرداخت شد

   809 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در استان قزوین پرداخت شد

   دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۵۵ فقره تسهیلات رونق تولید به مبلغ ۸۰۹ میلیارد ریال در بخش صنعت، معدن و کشاورزی پرداخت شده است.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین ، جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان روز شنبه به ریاست دکتر حبیبی معاون اقتصادی استاندارو با حضور مهندس پر زحمت دبیر کارگروه و مدیران دستگاه های اجرایی استان و بانک ها در استانداری برگزار شد.

   مهندس پرزحمت دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین درابتدای این جلسه با ارائه گزارشی از روند پرداخت تسهیلات بهین یاب و رونق تولید و مصوبات کارگروه در سال جاری اظهارداشت: تاکنون تعداد ۴۲۰ فقره درخواست تسهیلات در استان ثبت شده و ۲۲۲ فقره مصوبه کارگروه در سال جاری داشته ایم.

   وی یادآورشد: از تعداد ثبت نام شده ها، تاکنون ۵۵ فقره تسهیلات رونق تولید به مبلغ ۸۰۹ میلیارد ریال در بخش صنعت، معدن و کشاورزی در استان پرداخت شده است.

   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تصریح کرد: تاکنون ۲۸۷ متقاضی در سامانه بازسازی و نوسازی بهین یاب در استان ثبت نام کرده اند و ۲۱ مورد تسهیلات به مبلغ ۵۵۴ میلیارد ریال به آنها پرداخت شده است.

   مهندس پرزحمت یادآورشد:واحدهای تولیدی که بیش از ۱۰۰ نفر نیرو دارندقبل از این برای دریافت تسهیلات به کارگروه ملی ارجاع می شدند که با تفویض اختیار صورت گرفته بعد از این پرونده آنها در کارگروه استانی بررسی شده و پرداخت صورت می گیرد.

   دبیر کارگروه تسهیل و رونق تولید استان قزوین گفت: در سه هفته گذشته کمیته بررسی بانکها از ۵۲ واحد صنعتی متقاضی دریافت تسهیلات بازدید کرده که با ۴۰ مورد موافقت شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,188,966
تعداد بازدید امروز : 527
آخرین به روزرسانی : 10:19  1398/03/01