جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • 64 درصد واردات استان قزوین ماشین آلات صنعتی است

   مهندس پرزحمت در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی عنوان کرد:

   64 درصد واردات استان قزوین ماشین آلات صنعتی است

   64 درصد واردات استان قزوین ماشین آلات صنعتی است

   مهندس پرزحمت در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی گفت : حدود ۷ درصد واردات به مواد اولیه و ۶۴ درصد هم به ماشین آلات اختصاص دارد

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قزوین ، چهل و هشتمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان قزوین به ریاست مهندس زاهدی "استاندار"، دکتر محمدی "نماینده محترم مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی"، دکتر قاسمی "دادستان قزوین"و با حضور مهندس پرزحمت "رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت" مدیران دستگاههای دولتی و بخش خصوصی در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد.

   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت گفت : حدود ۷ درصد واردات به مواد اولیه و ۶۴ درصد هم به ماشین آلات در جهت بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی و صنعتی می باشد که این روند با همه مشکلاتی که وجود دارد یک نقطه قوت است.

   مهندس پرزحمت یادآورشد: در بخش نوسازی واحدهای فرسوده هر چقدر تسهیلات بدهیم ارزشمند است و روسای بانکها باید دقت کنند تا این اعتبارات در نوسازی بیتر استفاده شود تا واحدهای فرسوده را وارد چرخه تولید کنیم.

   مهندس پرزحمت در چهل و هشتمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی اعلام کرد: با تفاهم نامه ای که وزیر محترم صمت با بانک مرکزی صورت گرفته ،ثبت سفارش از طریق سامانه دفاتر تخصصی به استانها تفویض شده است و به زودی ابلاغ می گردد.

   مهندس پرزحمت در خصوص انتقال مشاغل مزاحم شهری به مکانی مناسب هم گفت:مصوبه دولت نقش شهرداریها رادراین زمینه حذف نکرده و برای مکان یابی و هر تصمیمی که در این عرصه گرفته می شود حتما از نظر خود اصناف استفاده شود .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,189,002
تعداد بازدید امروز : 563
آخرین به روزرسانی : 10:19  1398/03/01