جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • کنگره ملی سه هزار شهید استان قروین وحدت آفرین بود

   با حضورنماینده محترم ولی فقیه ، استاندار ،مهندس پرزحمت و مدیران دستگاههای اجرایی و فرماندهان نظامی برگزار شد/ استاندار قزوین:

   کنگره ملی سه هزار شهید استان قروین وحدت آفرین بود

   کنگره ملی سه هزار شهید استان قروین وحدت آفرین بود

   استاندار قزوین گفت: کنگره سه هزار شهید استان با وحدت مردم و مسئولان به طرز باشکوه و بی نظیری برگزار شد که می تواند الگوی برنامه هیا اینده باشد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین،مهندس عبدالمحمد زاهدی روز یکشنبه در نشست تجلیل از دست اندرکاران برگزاری کنگره سه هزار شهید استان که در استانداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: تنوع برنامه ها در کنگره شهدا مثال زدنی بود و الگویی برای سایر برنامه های ملی در آینده خواهد بود.

   وی افزود: حضور مردم در پنج اجلاسیه که با حضور میهمانان ملی و شخصیت های برجسته دفاع مقدس همراه بود، بی نظیر بود و شش هزار نفر در هر روز به کنکره می آمدند و در مجموع بیش از ۳۰ هزار نفر فقط مستمع بودند در حالیکه عده زیادی از دو نمایشگاه ویژه دستاوردهای هسته ای و هوا فضا نیز دیدن کردند.

   زاهدی بیان کرد: در این ماهها شاهد برگزاری یادواره شهدا در روستاها و شهرها توسط خود مردم نیز بودیم که این کار نیز بسیار ارزشمند بود.

   استاندار قزوین گفت: کنگره سه هزار شهید استان نشان داد اگر کنار هم همدل و همراه باشیم و متحد گام برداریم می توانیم در برابر دشمن بایستیم و پیروز شویم.

   وی یادآور شد: البته هر اقدامی برای شهدا قطره ای در برابر اقیانوس است و هیچ کاری نمی تواند ایثارگری شهدا و جانبازان را جبران کند.

   زاهدی تصریح کرد: شهدا هم به برگزاری کنگره ها نیاز ندارند بلکه ما باید درس بگیریم و زندگی و توصیه شهدا تلنگری برای همه ما باشد.

   وی اظهار کرد: کار ما تمام نشده و از طریق دبیرخانه مسائل پیگیری می شود تا درخشان ترین دوران تاریخ کشور یعنی دفاع مقدس به تصویر کشیده شده و ماندگار بماند و ما هم باید تلاش کنیم این دوران مستند شود و سالها به آن افتخار کنیم.

   در این مراسم ازمهندس پرزحمت رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین به پاس زحمات در برگزاری این کنگره و سایر دست اندرکاران برگزاری کنگره با اهداء لوح تقدیر،تجلیل و قدردانی شد.

   کنگره ملی سه هزار شهید استان قزوین ۲۰ تا ۲۴ آبان ماه برگزار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,137,883
تعداد بازدید امروز : 891
آخرین به روزرسانی : 10:37  1398/01/29