جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • مدیریت مناسب شاه کلید تداوم تولید در کارخانجات به شمار می رود

   مهندس پرزحمت در حاشیه بازدید از بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات نساجی ایران تکس 2018'' :

   مدیریت مناسب شاه کلید تداوم تولید در کارخانجات به شمار می رود

   مدیریت مناسب شاه کلید تداوم تولید در کارخانجات به شمار می رود

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین از غرفه شرکت نفیس نخ از استان قزوین در حاشیه بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات نساجی،مواد اولیه منسوجات خانگی،ماشین گلدوزی و محصولات نساجی '' ایران تکس 2018'' بازدید کرد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین،مهندس پرزحمت در حاشیه بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات نساجی،مواد اولیه منسوجات خانگی،ماشین گلدوزی و محصولات نساجی '' ایران تکس 2018'' گفت: قزوین در حوزه صنایع مرتبط با نساجی از قدمت و شهرت بالایی برخوردار است و امیدواریم با همت صاحبان این صنعت بتواند جایگاه طلایی خود را در این بخش دوباره بدست بیاورد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین دراین بازدید با بیان اینکه حفظ و رونق اقتصاد کشور در گرو تداوم فعالیت صنایع است بنابراین باید همه موانع پیش رو که مانع تولید هستند از میان برداشته شود، گفت: دولت محترم تدبیر و امید و مجلس شورای اسلامی همه توان خود را در این خصوص به کار گرفته اند.
   علی پرزحمت با بیان اینکه مدیریت مناسب شاه کلید تداوم تولید در کارخانجات به شمار می رود، افزود: مدیریت مناسب در صنایع می تواند با پیش بینی مخاطرات و چشم اندازها یک واحد تولیدی را در بحران ها و تلاطم ها نجات داده و از کم ترین فرصت ها بهترین و بیشترین بهره را ببرد.
   وی اظهار داشت: برخی واحدها از جمله در حوزه نساجی با مشکلات ارزی روبرو هستند که باید توسط دولت و مجلس تدبیری برای حل مشکل آنها اندیشیده شود تا تولید آنها دچار توقف نشود.

   شایان ذکر است این نمایشگاه از تاریخ 11 لغایت 14 آذر ماه 1397 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران در حال برگزاری است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,137,920
تعداد بازدید امروز : 928
آخرین به روزرسانی : 10:37  1398/01/29