جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین

city
   
 
  • بازدید استاندار قزوین به همراه مهندس پرزحمت از چند واحد تولیدی

   در راستای حمایت از تولیدات داخلی و رفع موانع از صنایع استان صورت گرفت:

   بازدید استاندار قزوین به همراه مهندس پرزحمت از چند واحد تولیدی

   بازدید استاندار قزوین به همراه مهندس پرزحمت از چند واحد تولیدی

   استاندار قزوین به همراه مهندس پرزحمت از چهار واحد تولیدی در راستای حمایت از تولیدات داخلی بازدید کرد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان قزوین ، در این بازدید که فرماندار تاکستان ، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندا ر و جمعی دیگر از مسئولان استانی حضور داشتند ، ابتدا از یک واحد صنعتی در زمینه تولید باطری خودرو و انباره های سرب اسید استارت با ظرفیت اسمی 200 هزار عدد در سال و 18 کارگر بازدید شد.

   استاندار قزوین به همراه مهندس پرزحمت در ادامه از یک واحد تولیدی در زمینه فولاد با سه خط کامل تولید، 220 کارگر و 150 میلیارد ریال سرمایه گذاری بازدید کرد.

   مهندس پرزحمت در حاشیه این بازدید گفت :این واحد تولیدی با توجه به بازار صادراتی موجود و نوع تجهیزات تولیدی مشکلی در حوزه بازار ندارد ولی در خصوص بهره مندی از معافیت های مالیاتی و واردات ماشین آلات از گمرک با مشکلاتی مواجه است که استاندار در خصوص حل آنها دستورهای لازم را صادر کرد.

   همچنین در ادامه از یک واحد تولیدی دیگر در زمینه فولاد با 140 نفر کارگر،300 هزار تن ظرفیت اسمی تولید در سال و هزار و 200 میلیارد ریال سرمایه گذاری دیدن کرد.

   این واحد تولیدی که از سال 88 تاسیس شده هم اکنون در دوشیفت کاری در زمینه تولید میلگرد آجدار مشغول فعالیت است و راه اندازی یک خط تولید جدید را در دستور کار دارد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,265,079
تعداد بازدید امروز : 4,166
آخرین به روزرسانی : 10:51  1398/03/29