جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین

city
   
 
  • سی و ششمین جلسه ملاقات مردمی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین

   درراستای تکریم ارباب رجوع :

   سی و ششمین جلسه ملاقات مردمی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین

   سی و ششمین جلسه ملاقات مردمی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین

   سی و ششمین جلسه ملاقات مردمی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در سال1397 ، با هدف تکریم ارباب رجوع برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین " مهندس پرزحمت "در حاشیه برگزاری سی و ششمین جلسه ملاقات عمومی رسیدگی و پاسخگویی به درخواست های ارباب رجوع را از برنامه های مهم سازمان در سالجاری عنوان کرد و افزود : در سال 97 این جلسات در راستای اجرای سیاستهای طرح تکریم ارباب رجوع و اعمال نظارت دقیق بر روند صحیح امور و رسیدگی شایسته به درخواست های فعالین حوزه صنعت، معدن ، تجارت و اصناف است .

   وی افزود: جلسات ملاقات مردمی این سازمان مانند سال گذشته هر هفته در روز های سه شنبه در محل سالن ملاقات های عمومی به صورت چهره به چهره برگزار خواهد شد .

   وی بااشاره به رسیدگی به مشکلات مطرح شده از سوی ارباب رجوع و استماع درخواست های آنها در این جلسات، اظهار داشت: تسریع در روند رسیدگی به مسایل و درخواست ها و جلب رضایت و تکریم ارباب رجوع از اهداف مهم جلسات ملاقات عمومی می باشد .

   مهندس پرزحمت دامه داد: نگاه جدی به دیدارهای مردمی و پاسخگو بودن نسبت به درخواست ها و دغدغه های واحد های صنعتی ، معدنی و تجاری از دیگر برنامه های این سازمان در سالجاری می باشد که با جدیت دنبال خواهد شد .

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در پایان افزود: امیدواریم با تداوم برگزاری جلسات دیدار مردمی تا پایان سال ضمن رسیدگی به مشکلات مطرح شده ، بتوانیم گام های عملی را در راستای تحقق شعار سال حمایت از کالای ایرانی در حوزه صنعت،معدن و تجارت استان قزوین برداریم .

   گفتنی است این جلسات که از سال 1394 بدون وقفه هر هفته در روزهای سه شنبه در محل سالن جلسات این سازمان برگزار شده است و همچنان ادامه دارد .

   متقاضیان ملاقات مستقیم با رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین می توانند پس از حصول اطمینان از برگزاری این جلسات در روزهای سه شنبه هر هفته، با مراجعه به سایت این سازمان به آدرس اینترنتی qaz.mimt.gov.ir و یا تماس با شماره تلفن 33378159- 028 نسبت به تعیین وقت اقدام کنند

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,265,031
تعداد بازدید امروز : 4,118
آخرین به روزرسانی : 10:51  1398/03/29