جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین

city
   
 
  • ۹۸ هزار مورد بازرسی بازار در استان قزوین انجام شده است

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین:

   ۹۸ هزار مورد بازرسی بازار در استان قزوین انجام شده است

   ۹۸ هزار مورد بازرسی بازار در استان قزوین انجام شده است

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: با ۹۸ هزار مورد بازرسی از بازار و صنوف مختلف تاکنون ۵۷۲۰ فقره پرونده تخلف در استان تشکیل شده است.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین،مهندس پرزحمت روز چهارشنبه در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان که با حضور دکتر حبیبی معاون استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی در استانداری برگزار شد ضمن ارائه گزارشی از مصوبات جلسه گذشته و پیگیری های انجام شده،اظهار کرد: در ۹ ماهه امسال ۹۸ هزار بازرسی درسطح استان توسط بازرسان سازمان صمت در راستای تنظیم بازار انجام شده و در این راستا تعداد ۵۷۲۰ پرونده تشکیل و برای صدور رای به اداره تعزیرات حکومتی استان ارسال شده است.

   وی افزود: همچنین تاکنون ۹۰ گشت مشترک با همکاری تعزیرات حکومتی، بهداشت، نیروی انتظامی و نهادهای نظارتی استان انجام شده است.

   دبیر ستاد تنظیم بازار استان در ادامه از تنظیم ۳۸۰ صورتجلسه کشف قاچاق و ۴۷۵ پرونده تخلف نانوایی ها و ۱۱۵ واحد پتروشیمی به دنبال اعلام وزارت صمت خبر داد که در هفته گذشته مورد بازرسی و نظارت قرار گرفته است.

   وی همچنین ضمن تقدیر از همکاری مردم در گزارش تخلفات موجود در سطح بازار گفت: در ۹ ماهه امسال بیش از ۴ هزار گزارش مردمی دریافت شده که از شهروندان درخواست می شود در صورت مشاهده موارد تخلف آنها را با شماره تلفن ۱۲۴ درمیان بگذارند و اطلاع دهند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,265,041
تعداد بازدید امروز : 4,128
آخرین به روزرسانی : 10:51  1398/03/29