جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین

city
   
 
  • ۱۲۶میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در قزوین پرداخت شد

   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت قزوین در نشست مشترک ستاد تسهیل استان:

   ۱۲۶میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در قزوین پرداخت شد

   ۱۲۶میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در قزوین پرداخت شد

   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین گفت: در ده ماهه امسال۱۰۶ فقره تسهیلات به مبلغ ۱۲۶ میلیارد تومان برای رونق تولید در استان قزوین پرداخت شده است.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین ، اولین نشست مشترک ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری، ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و شورای هماهنگی بانکهای استان روز شنبه با حضور عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین و حجت الاسلام قدرتی رئیس کل دادگستری، نمایندگان مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاههای اجرایی استان در دادسرای قزوین برگزار شد.

   مهندس علی پرزحمت دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین درابتدای این جلسه با اشاره به نامگذاری سال جاری توسط مقام معظم رهبری به نام حمایت از کالای ایرانی، گزارشی از روند پرداخت تسهیلات بهین یاب و مصوبات کارگروه در ۱۰ ماهه امسال ارائه کرد و گفت: تاکنون ۲۴ جلسه اصلی به ریاست استاندارو معاونین و ۵۷ جلسه فرعی برگزار شده که دارای ۵۰۲ مصوبه برای ۳۱۵ واحد صنعتی و کشاورزی بوده است که از این مصوبات ۶۳.۲ مربوط به بانکها، ۷.۶ امور مالیاتی، ۱۰.۱ تامین اجتماعی و ۱۹.۱ مربوط به سایر دستگاهها و... بوده است.

   پرزحمت افزود: تاکنون ۵۲۸ فقره در خواست تسهیلات رونق تولید در استان قزوین ثبت شده که ۳۱۵ مصوبه در کارگره تسهیل و رفع موانع تولید استان صورت گرفته است.

   وی در ادامه گفت: ۱۰۶ فقره تسهیلات به مبلغ ۱۲۶ میلیارد تومان در ده ماهه امسال برای رونق تولید در استان قزوین پرداخت شده است.

   مهندس پرزحمت در پایان از تفویض اختیارات ثبت سفارش به استانها توسط وزارت صمت خبر داد و گفت:تاکنون ۹۸۰ ثبت سفارش در استان انجام شده که از این تعداد ۴۱۰ درخواست تایید و ۵۰درخواست رد و بقیه درخواست ها در دست بررسی است.

   دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت:این درخواست ها برای تخصیص ارز نیمایی برای تولید بوده و استان قزوین حائز رتبه ۴ کشوری است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,265,060
تعداد بازدید امروز : 4,147
آخرین به روزرسانی : 10:51  1398/03/29