جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • صادرات استان قزوین امسال 16 درصد رشد داشته است

   مهندس پرزحمت در آیین تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان قزوین

   صادرات استان قزوین امسال 16 درصد رشد داشته است

   صادرات استان قزوین امسال 16 درصد رشد داشته است

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت:در 9 ماه امسال 514 میلیون دلار کالا از قزوین صادر شده که نسبت به دوره سال قبل 16 درصد رشد داشته است.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین ، مهندس علی پرزحمت روز چهارشنبه در آیین تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان که در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برگزار شد، افزود: واردات استان نیز در این مدت حدود 500 میلیون دلار بوده که عمده آن به دلیل صنعتی بودن قزوین به قطعات صنعتی ماشین آلات و مواد اولیه برای واحدهای تولیدی اختصاص داشته اشت.
   وی گفت: در مراسم امروز 36 واحد استانی از جمله سه واحد ملی و 2 مدیر دستگاه اجرایی که برای ارتقای صادرات استان زحمت کشیده اند مورد تقدیر قرار می گیرند.
   این مسئول با اشاره به برگزاری انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان قزوین در آینده نزدیک، اضافه کرد: تاکنون 54 نفر برای شرکت در این انتخابات کاندید شده اند که نشانگر میزان توجه بخش خصوصی به صنایع تولیدی، صادارت و واردات استان است.
   وی با اشاره به طرح های قابل افتتاح در دهه مبارک فجر گفت: در این ایام 18 طرح صنعتی و تولیدی با هشت هزار میلیارد ریال اعتبار شامل 15 طرح استانی و سه طرح کشوری در استان کلنگ زنی و افتتاح می شود که بیش از 880 نفر اشتغال به دنبال دارند.
   پرزحمت گفت: همچنین 2 طرح سرمایه گذاری خارجی و اقتصاد مقاومتی تا پایان سال در قزوین به بهره برداری می رسد.
   این مسئول ادامه داد:به زودی نیز یک هیات تجاری از استان قزوین به سوریه اعزام خواهند شد تا ظرفیت های لازم را برای توسعه صادرات در آن کشور بررسی کنند.
   استان قزوین سه هزار و 600 واحد تولیدی دارد.

   Bottom of Form

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 14,999,056
تعداد بازدید امروز : 3,928
آخرین به روزرسانی : 10:44  1397/11/28