جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی خرمدشت افتتاح شد

   در پنجمین روز از دهه فجر:

   یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی خرمدشت افتتاح شد

   یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی خرمدشت افتتاح شد

   یک واحد تولیدی در زمینه تولید مفتول عصر سه شنبه با حضور استاندار قزوین و مهندس پرزحمت رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر در شهرک صنعتی خرمدشت تاکستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین، یک واحد تولیدی در زمینه تولید مفتول عصر سه شنبه با حضور استاندار قزوین و مهندس پرزحمت رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر در شهرک صنعتی خرمدشت تاکستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

   رئیس سازمان صمت استان قزوین در حاشیه این مراسم گفت:برای بهره برداری از شرکت کاسپین فولاد خرمدشت که در زمینه تولید مفتول سیاه و سفید فعالیت می کند، 50 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است که 12 میلیارد ریال از سرمایه گذاری مربوط به این واحد تولیدی از محل تسهیلات رونق تولید (بهین یاب) تامین شده است.
   با بهره برداری از این طرح زمینه اشتغال 15 نفر فراهم شده است و این واحد صنعتی سالانه قادر به تولید 11 هزار متر مفتول است.
   به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر 161 طرح مختلف در شهرستان تاکستان افتتاح شده و یا تا پایان این ایام مورد بهره برداری قرار می گیرد.
   شهرستان تاکستان به مرکزیت شهری به همین نام در غرب استان قزوین قرار دارد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,137,905
تعداد بازدید امروز : 913
آخرین به روزرسانی : 10:37  1398/01/29