جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • چهار واحد تولیدی در شهرستان آبیک افتتاح شد

   همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر

   چهار واحد تولیدی در شهرستان آبیک افتتاح شد

   چهار واحد تولیدی در شهرستان آبیک افتتاح شد

   همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر در مراسمی با حضور استاندار قزوین و علی پرزحمت رئیس سازمان صمت از چهار واحد تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی کاسپین در آبیک بهره برداری شد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین ، روز چهارشنبه در مراسمی با حضور زاهدی استاندار ، علی پرزحمت رئیس سازمان صمت، حجت الاسلام سید محمد میرامینی امام جمعه آبیک و شهرام احمدپور فرماندار آبیک بهره برداری از چهار واحد تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین شماره دو شهرستان آبیک آغاز شد.

   با بهره برداری از این چهار واحد تولیدی که برای احداث و راه اندازی آنها ۴۵۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده، ۲۵۴ نفر مشغول به کار شدند.

   واحد تولیدکننده انواع قطعات سیستم برق رسانی و احتراق دسته سیم با سرمایه گذاری ثابت ۲۱ میلیارد ریال و ظرفیت اسمی تولید ۱۲۰ هزار قطعه با اشتغال ۱۲ نفر از طرح های افتتاح شده است.

   همچنین واحد تولید انواع پوشش و رنگ حفاظتی با سرمایه گذاری ۸۱ میلیارد ریال و ظرفیت اسمی تولید ۱۱ هزار و ۵۲۰ تن در آبیک افتتاح شد که با بهره برداری ازاین واحد برای ۵۰ نفر شغل ایجاد شده است.

   استاندار قزوین همچنین یک واحد تولید انواع موتورهای صنعتی تراکمی با توان بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ کیلووات را در شهرک صنعتی کاسپین شماره دو افتتاح کرد.

   برای این واحد ۵۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده و زمینه اشتغال ۳۰ نفر درمنطقه فراهم شده است.

   یک واحد تولید ماشین آلات رول فرمینگ و خم برش با ۱۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۲۴ نفر هم توسط استاندار افتتاح شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,137,896
تعداد بازدید امروز : 904
آخرین به روزرسانی : 10:37  1398/01/29