جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • استان قزوین رتبه 5 کشور در بخش سرمایه گذاری خارجی را داراست

   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین در برنامه گفتگوی ویژه خبری:

   استان قزوین رتبه 5 کشور در بخش سرمایه گذاری خارجی را داراست

   استان قزوین رتبه 5 کشور در بخش سرمایه گذاری خارجی را داراست

   مهندس پرزحمت در برنامه گفتگوی ویژه خبری گفت: استان قزوین رتبه 5 کشور در بخش سرمایه گذاری خارجی را با 40 پروژه سرمایه گذاری به خود اختصاص داده است.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین ، مهندس پرزحمت در برنامه گفتگوی ویژه خبری که به مناسبت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و بررسی سرمایه گذاری خارجی و صادرات استان قزوین برگزار شد،گفت:استان قزوین رتبه 5 کشور را از نظر صنعتی دارا میباشد و با 3700 پروانه بهره برداری صادر شده زمینه اشتغال 145000 نفر در صنعت استان فراهم شده است.

   وی گفت: هم اکنون 600 طرح بالای 40 درصد پیشرفت در دست احداث می باشد که زمینه اشتغال 20 هزار نفر با سرمایه گذاری بخش خصوصی در استان را رقم خواهد زد.

   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین افزود: با توجه به بخشنامه هیئت دولت ، واردات 1400 قلم کالا به کشور ممنوع شده که در جهت حمایت از کالای ایرانی و رقابت در واحدهای تولیدی می باشد.

   مهندس پرزحمت در ادامه این گفتگوی اعلام کرد: استان قزوین رتبه 5 کشور در بخش سرمایه گذاری خارجی را با 40 پروژه سرمایه گذاری را به خود اختصاص داده است همچنین قزوین دارای 210 واحد تولیدی میباشد که در بخش صادرات به 50 کشور دنیا کار می کنند.

   وی در پایان گفت: طبق آمار گمرک ،ارزش صادرات استان در 9 ماهه امسال بالای 520 میلیون دلار می باشد ، که نسبت به 9 ماهه سال گذشته از لحاظ ارزش 20 درصد و از نظر وزنی 15 درصد رشد داشته است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,187,709
تعداد بازدید امروز : 1,246
آخرین به روزرسانی : 10:19  1398/03/01