جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • ۳۱۸ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در قزوین پرداخت شد

   رئیس سازمان صمت قزوین:

   ۳۱۸ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در قزوین پرداخت شد

   ۳۱۸ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در قزوین پرداخت شد

   رئیس سازمان صمت استان قزوین در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیدگفت: ۲۲۵ فقره تسهیلات رونق تولید به مبلغ ۳۱۸ میلیارد تومان طی سال گذشته در استان قزوین پرداخت شده است.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین ، سعید نبیل ظهر شنبه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که با حضور منوچهر حبیبی معاون اقتصادی استاندار، مدیران بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان در سالن جلسات دفتر استاندار برگزار شد، با اشاره به نامگذاری سال جاری توسط مقام معظم رهبری به نام رونق تولید، گزارشی از روند پرداخت تسهیلات بهین یاب «رونق تولید» و مصوبات کارگروه در طی سال ۹۷ ارائه کرد.

   وی افزود: از سال ۱۳۹۴ تاکنون ۹۹ جلسه کارگروه تسهیل و همچنین در سال ۹۷ جمعاً ۳۳ جلسه اصلی برگزار شده است و تاکنون ۷۵۷ فقره در خواست تسهیلات رونق تولید در بخش صنعت در استان قزوین ثبت شده است.

   نبیل بیان کرد: ۲۲۵ فقره تسهیلات رونق تولید به مبلغ ۳۱۸ میلیارد تومان در سال ۹۷ در استان قزوین پرداخت شده است.

   دبیر ستاد تسهیل همچنین از ثبت نام ۲۸۰ فقره درخواست تسهیلات در سامانه بازسازی و نوسازی خبر داد و گفت: در استان قزوین طی سال گذشته تعداد ۲۸ فقره تسهیلات به مبلغ ۶۴ میلیارد تومان پرداخت شده است.

   کامران لشگری معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صمت استان قزوین هم در این جلسه در تشریح برش استانی بند الف تبصره ۱۸ بخش صنعت ابلاغی وزارت صمت گفت: سهم استان قزوین از این اعتبار هزار و ۱۳۸ میلیارد تومان در حوزه سرمایه در گردش و بازسازی و نوسازی است که با تحقق آن برای پنج هزار ۴۵۲ نفر اشتغال ایجاد خواهد کرد.

   وی در ادامه گفت: در همین راستا تاکنون ۵۷ فقره درخواست تسهیلات در بخش صنعت استان به مبلغ ۵۲۰ میلیارد تومان از این محل ثبت شده است.

   در ادامه جلسه امروز در غالب کارگروه رفع موانع تولید به مشکلات ۴ واحد در بخش‌های تولیدی و صنعتی رسیدگی و تصمیمات لازم در کارگروه اتخاذ شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,188,943
تعداد بازدید امروز : 504
آخرین به روزرسانی : 10:19  1398/03/01