جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • بهره برداری از طرح توسعه یک واحد تولیدی در قزوین آغاز شد

   با حضور معاون وزیر کشور ، استاندار و رئیس سازمان صمت

   بهره برداری از طرح توسعه یک واحد تولیدی در قزوین آغاز شد

   بهره برداری از طرح توسعه یک واحد تولیدی در قزوین آغاز شد

   طرح توسعه واحد تولیدی دسترنج رضابافت عصر پنجشنبه با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور ، استاندار ، رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت در شهرستان آبیک به بهره برداری رسید.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قزوین ، طرح توسعه این شرکت با اشتغال 250 نفر و با اعتباری بالغ بر سه هزار میلیارد ریال در زمینه تولید انواع پلی اتیلن ترفتالات و نخ های تکسچر فعالیت دارد.

   معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور در این مراسم گفت: ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مبارزه با برندهای غیرقانونی و قاچاق را به طور جدیا شروع کرده که این امر باعث رضایت نسبی تولیدکنندگان شده است.

   بابک دین پرست اضافه کرد: مبارزه با قاچاق کالا در ارتباط مستقیم با کیفیت تولیدات داخلی است و اگر کیفیت محصولات داخلی مناسب نباشد، به طور قطع تقاضا برای کالاهای وارداتی و قاچاق افزایش می یابد.

   وی اظهار داشت: افزایش مدت استمهال برای پرداخت بدهی واحد‌های تولیدی به سازمان امور مالیاتی، تسهیل در حوزه تولیدات نساجی، جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی و راه اندازی شرکت های راکد از عمده برنامه ها برای تحقق شعار سال است.

   در این مراسم رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از حمایت وزارت کشور برای مبارزه با قاچاق کالا تقدیر و تشکر کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 15,188,949
تعداد بازدید امروز : 510
آخرین به روزرسانی : 10:19  1398/03/01