جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان قزوین(آزمایشی)

city
   
 
  • سومین همایش بین المللی مهارت آموزی و اشتغال

   کد اطلاعیه: 227072
   تاریخ ثبت: ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
   تعداد بازدید: 339

   چهارمین همایش ملی و سومین همایش بین المللی "مهارت آموزی و اشتغال" با حضورصاحبنظران و پژوهشگران آموزش فنی و حرفه ای داخلی و خارجی اردیبهشت ماه 1394 برگزارمی‌شود.

   "به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین "‌سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور درراستای حضور مؤثر در عرصه بین الملل و تبادل تجارب جهانی در حوزه آموزشهای مهارتی،چهارمین همایش ملی و سومین همایش بین المللی مهارت آموزی و اشتغال در ایران رابرگزار می کند.

   شناسایی چالشها، فرصتها، نقاط قوت و ضعف آموزشهای مهارتی؛ راهبردها و راهکارهایتوسعه مهارت آموزی و اشتغال، فرهنگ سازی برای گسترش توجه به آموزشهای مهارتی، فراهمکردن زمینه مشارکت صاحبنظران داخلی و بین المللی در نظام آموزش مهارتی ، بهبوداثربخشی و کارآیی آموزشهای مهارتی و تقویت جایگاه آموزشهای مهارتی در بخشهای صنعتی،کشاورزی و خدماتی از جمله اهداف برگزاری این همایش است.

   این دو همایش در محورهای آموزشهای مهارتی بازار محور در اقتصاد مقاومتی و دانشبنیان، آموزشهای مهارتی و اقتصاد دانش بنیان، مشاغل نوین و آموزشهای مهارتی،شایستگی‌های حرفه‌ای دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاهی، مهارت آموزی و یادگیریمادام العمر، مهارت آموزی و بنگاههای اقتصادی و تولیدی، مهارت آموزی، اقتصادیادگیرنده و توسعه پایدار، مهارت آموزی، کار آفرینی و اشتغال، آموزشهای مهارتیمجازی و توانمندسازی عمومی، پژوهش در حیطه مهارت آموزی و آموزشهای مهارتی و توانمندسازی زنان برگزار خواهد شد.

   مهلت ارسال چکیده مقاله تا دهم اسفند 93، مهلت ارسال مقاله کامل 20 فروردین 94 وزمان برگزاری، اردیبهشت ماه سال 1394 است.علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعاتبیشتر در مورد همایش و نحوه تنظیم و ارسال چکیده و مقاله کامل به http://hamayesh.irantvto.ir مراجعه کنند.

    

مجموع بازدیدها : 15,189,019
تعداد بازدید امروز : 580
آخرین به روزرسانی : 10:19  1398/03/01