X
سه شنبه, ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ۸۰۷
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اصناف   اتاق بازرگانی  
چچ
با حکم مهندس نعمت زاده

با حکم مهندس نعمت زاده

با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت دکتر علی محمد گودرزی به عنوان مشاور وزیر و رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب شد.

در این حکم مهندس محمد رضا نعمت زاده خواستار مهندسی مجدد و تدوین نقشه راه اطلاع رسانی و ارتباط با همفکری و مشورت صاحب نظران و کارشناسان با استفاده از روش های نوین فناوری اطلاعات شده است.

همچنین استقرار نظام مسئولت اجتماعی شرکتی- سازمانی با رویکرد توسعه و بسط اخلاق کسب و کار، انتشار آمار و اطلاعات مرتبط مبتنی بر اصول شفافیت، صداقت و حرفه ای دیگر تاکیدات وزیر صنعت، معدن و تجارت به دکتر گودرزی بود.

 دکتر علی محمد گودرزی متولد بروجرد تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی در ایران به پایان رساند. او متخصص روانشناسی سازمانی در دانشگاه های وین- اتریش بوده و دوره ام بی ای مدیریت اجرایی و پی اچ دی خود را در رشته مدیریت استراتژیک از دانشگاه بوردو فرانسه اخذ کرده و دوره مدیریت عالی استراتژیک سازمان مدیریت صنعتی را گذرانده است.

دکتر گودرزی دوره سازمان های یاد گیرنده را زیر نظر پروفسور پیتر سینکه طی کرده است.

 از سوابق اجرایی در امور علمی، صنعتی و ارتباطی ایشان می توان به مدیر کل روابط عمومی و امور بین المللی ایران خودرو دیزل، ریاست دفترریاست  و روابط عمومی فرهنگستان علوم، رییس موسسه عالی پژوهشی تامین اجتماعی، عضویت در شورای تحقیقات وزارت رفاه و تامین اجتماعی، مدیر توسعه مدیران سازمان توسعه و نوسازی صنایع ایران اشاره کرد.

دکتر گودرزی در پرونده کاری خود سرپرستی معاونت فناوری  اطلاعات و ارتباطات سازمان صنعت، معدن و تجارت را نیز بر عهده داشته است.

لازم به توضیح است محمد رضا غفوری ، آخرین سرپرست مرکز اطلاع رسانی بود که با تشکر و قدردانی از خدمات ایشان توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت دوباره به سیستم بانکی برگشت.

 

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 12.15882730484
Query time: 11.388947327932