X
دوشنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۲۶ ۱۳۹۵
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اصناف   اتاق بازرگانی  
چچ
مهندس پرزحمت ،رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین:

مهندس پرزحمت ،رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین:

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از آغاز انتخابات اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن وکشاورزی این استان همزمان باسراسر کشورخبر داد.

"به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین" قزوین ،مهندس علی پرزحمت ' صبح دوشنبه 18اسفندماه سال جاری اظهارداشت : انتخابات اتاق بازرگانی و صنایع و معادن این استان در محل ساختمان اتاق بازرگانی و با حضور هیات نظارت درحال برگزاری است..

رئیس هیات نظارت برانتخابات اتاق بازرگانی تعداد اعضای اتاق بازرگانی و صنایع و معادن را 15 نفر اعلام و اظهارکرد: مطابق قانون انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع و معادن 10 نفر از اعضا باید از صنعت، معدن،کشاورزی وپنج  نفر بقیه از بازرگانان انتخاب شوند.

وی با اشاره به ترکیب اعضای اتاق بازرگانی و صنایع و معادن، از فعالان اقتصادی خواست در این انتخابات فعالانه شرکت کرده و با توجه به قوانین که سهم مشخصی را برای بازرگانان و صنعت و معدن در نظر گرفته انتخاب کنند.

مهندس پرزحمت با اشاره به نقش انتخابات اتاق بازرگانی و صنایع و معادن در آینده اقتصاد استان، خاطرنشان کرد: توجه به انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع و معادن استان در واقع توجه به سرنوشت فعالان اقتصادی است.

رییس هیات نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان قزوین درپایان خاطرنشان کرد: این انتخابات از حساسیت و ظرافت بالایی برخوردار می باشد و ما نیز تلاش می کنیم تا به بهترین نحو ممکن برگزار شودوبرگزاری انتخابات سالم در برنامه کاری ما قرار دارد.

 

گفتنی است،ازصبح امروزرقابت 37 کاندیدا برای کسب 15کرسی هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن وکشاورزی بارای مستقیم اعضای پارلمان بخش خصوصی این استان آغازشده است

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 8.8194100062052
Query time: 8.0603199005127