X
شنبه, ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ ۶۸۶
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اصناف   اتاق بازرگانی  
چچ
بازدید از  اداره صنعت ، معدن بوئین زهرا

مهندس پرزحمت در دیدار با کارکنان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بوئین زهرا گفت :

توجه به تمامی ظرفیت ها در اجرای برنامه ها یک ضرورت انکار ناپذیر است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در دیدار با کار کنان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بودئین زهرا گفت : استفاده از تمامی طرفیت ها و توجه به توانمندیهای درون سازمانی ، جهت اجرای برنامه ها و پیشبرد اهداف سازمان یک ضرورت انکار ناپذیر است.

"به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین " مهندس علی پرزحمت، روز چهارشنبه دوم اردیبهشت ماه ضمن دیدار و گفتگو با رئیس و کار کنان اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان بوئین زهرا از آنان درخواست کرد: از تمامی ظرفیت ها و امکانات اداری و سازمانی در جهت حل مشکلات مردم و پیشبرد اهداف سازمانی استفاده نمایند.
وی خاطرنشان کرد: یکی از اولویت های مهم ما توجه و نگاه خوشبینانه به مسائل مربوط به حوزه های صنعت، معدن وتجارت و تلاش در جهت رفع تدریجی موانع و مشکلات در این حوزه می باشد.
وی اهتمام هر چه بیشتر کارکنان را در تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله) خواستار شد و گفت: امروز بیش از پیش نگاه دنیا به کشور ما دوخته شده است و ما باید با رهنمود های رهبر معظم انقلاب به تلاش های خود ادامه دهیم و آینده روشنی پیش روی خود قرار دهیم.
در این دیدار ، روح الله حاجعلی ؛ رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان بوئین زهرا نیز گزارشی از عملکرد یکساله اداره  صنعت، معدن و تجارت این شهرستان در سال  1393 ارائه نمود   و همچنین اهم برنامه ها، اقدامات و فعالیت های پیش بینی شده  این اداره  در سال پیش 94 را تشریح کرد.

در ادامه نیز کارمندان این اداره به بیان مشکلات و دیدگاههای خود در رابطه به امور و وظایف ادری و سازمانی خود پرداختند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 10.516642729441
Query time: 8.7316377957662