X
دوشنبه, ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۲ ۶۶۵۳
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اصناف   اتاق بازرگانی  
چچ
کاداستر

الزام ثبت‌ نام کلیه واحد های معدنی در سامانه کاداستر

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین اعلام کرد : کلیه واحد های معدنی استان نسبت به ثبت نام و تکمیل اطلاعات خود در سامانه کاداستر اقدام کنند.

"به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین " مهندس علی پرزحمت گفت : تمامی دارندگان مجوزهای معدنی در استان حداکثرتا پایان خرداد ماه 94 باید نسبت به ثبت نام و تکمیل اطلاعات خود در سامانه کاداستر،  به آدرس http://cadastre.mimt.gov.ir  برای ایجاد حساب کاربری اقدام کنند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین افزود: دارندگان مجوزهای معدنی پس از دریافت کد رهگیری، باید برای فعال سازی و انتساب محدوده خود به اداره معادن  سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین مراجعه کنند.
وی هدف از ثبت نام معادن ، بارگذاری  محدوده های معدنی استان در سامانه کاداستر  اعلام کرد و افزود : در راستای شفاف سازی و به روز رسانی اطلاعات ، کلیه محدوده های معدنی استان برای رؤیت عموم در سامانه کاداستر معدن بارگذاری می شود.
به گفته وی : این سامانه به گونه‌ای طراحی شده است که متقاضیان می‌توانند تا قبل از اتمام طرح ساماندهی محدوده‌های معدنی نیز اقدام به ثبت محدوده بصورت اینترنتی نمایند،‌ البته با این امکان که محدوده آزاد توسط کارشناس استان به متقاضی اعلام خواهد شد.
وی با تاکید بر الزام دریافت کد رهگیری از سوی معادن هنگام ثبت نام ، تصریح کرد: ارائه هرگونه خدمات، مستلزم اخذ کد پیگیری و انجام امور یاد شده خواهد بود.
آدرس کوتاه شده: