X
شنبه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۴۱ ۲۲۴۵
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اصناف   اتاق بازرگانی  
چچ
هفت الماس

بازدید استاندار و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از مجتمع صنعتی هفت الماس

استاندار قزوین و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین به همراه جمعی ازمدیران و مسئولین اقتصادی استان از مجتمع تولیدی و صنعتی هفت الماس بازدید کردند.

  Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA MicrosoftInternetExplorer4 به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین : بازدید دکتر همتی ، استاندار  و مهندس پرزحمت ،  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین  جهت هماهنگی افتتاح طرح توسعه هفت الماس در سفر معاون اول ریاست جمهوری به استان ، عصر پنج شنبه از خط تولید این طرح  بازدید کردند.

شرکت صنایع هفت الماس ( سهامی خاص) با هدف تولید انواع ورق گالوانیزه، نورد سرد، استنلس استیل و سایر مقاطع فولادی در سال ۱۳۸۲با ظرفیت اسمی سالانه ۱۰۰/۰۰۰تن در سال و ضخامت ۰/۳تا ۲میلیمتر و عرض ۱۰۰۰و ۱۲۵۰در استان قزوین با همکاری متخصصین داخلی به بهره برداری رسید.

در حال حاضر این واحد صنعتی بزرگترین تولید کننده ورق گالوانیزه در کشور مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی است که علاوه بر ایجاد اشتغال در منطقه سهم بسزایی در تحقق خودکفایی، توسعه صنعتی و رشد اقتصادی کشور دارا می باشد.

فاز اول خط تولید نورد سرد در تیرماه ۱۳۸۷با ظرفیت ۸۰۰/۰۰۰تن در سال و ضخامت ۰/۱۳تا ۲میلیمتر ورق نورد سرد به بهره برداری رسیده و تولیدات این واحد ضمن تامین ورق برای خطوط گالوانیزه هفت الماس سهم بسزایی از بازارمصرف داخلی و صادراتی را نیز تامین می کند.

در راستای طرح توسعه خطوط و نیاز سنجی بازار و بهبود کیفیت، شرکت صنایع هفت الماس در سال ۱۳۹۱ خط جدید گالوانیزه رابا استفاده از تکنولوژی پاک مورد بهره برداری قرار داد که علاوه بر افزایش توان تولید، کیفیت و سرعت تولیدرا بهبود بخشیده است. علاوه برآن خطوط گالوانیزه رنگی و گالوآلوم در حال راه اندازی بوده و محصولات مختلف آن پس از طی مراحل آزمون در سال ۹۲به بازار عرضه خواهد شد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA MicrosoftInternetExplorer4

طرح توسعه این واحد در زمینه تولید انواع ورق فولادی  با ظرفبت  تولید یک میلیون تن در سال و   سرمایه گذاری   1270 میلیارد  ریالی   و  اشتغال 120 نفری ،  از جمله  طرح های صنعتی  - تولیدی استان  است که با حضور دکتر جهانگیری ، معاون اول ریاست جمهور  در ششم بهمن ماه سالجاری  به بهره برداری خواهد رسید.

 

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 8.4304825464884
Query time: 6.2384204864502