X
دوشنبه, ۲۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۳:۴۴ ۱۸۵۲
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اصناف   اتاق بازرگانی  
چچ
خت

بازدید مهندس زرآبادی ، نماینده مجلس شورای اسلامی از یک واحد تولیدی نساجی در قزوین.

نماینده مردم قزوین البرز و آبیک و عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی به همراه مهندس علی پرزحمت ، رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین از واحد تولیدی تولید کننده دسترنج رضا بافت ، تولید کننده نخ ابریشم مصنوعی در رستان آبیک بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین : مهندس زرآبادی نماینده مردم  قزوین آبیک و البرز و دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی  واحد صنعتی_ تولیدی دسترنج رضا بافت،  تولید کننده انواع نخ ابریشم مصنوعی در شهرستان آبیک بازدید نموده  و ضمن گفتگو با مدیر عامل این واحد از نزدیک با مسایل و مشکلات  صنایع  نساجی آشنا شد.

فلکفرسایی،مدیر عامل این واحد در نشست با  نماینده مجلس شورای اسلامی استان قزوین با ارادئه گزارشی گفت : فاز اول  شرکت نساجی دسترج رضا بافت در سال 1388 با سرمایه گذاری بالغ بر 2400 میلیارد ریال  در استان قزوین و شهرستان آبیک  آغاز بکار نموده است و فاز دوم این مجموعه به عنوان طرح توسعه در حال اجرا می باشد.

وی افزود : این شرکت همچنین با ایجاد تعداد 300 فرصت شغلی در زمینه تولید انواع نخ ابریشم مصنوعی ، با ظرفیت اسمی به میزان 38هزار و 850 تن در هر سال ، پروانه بهره برداری خود را از سازمان صنعت و معدن و تجارت استان قزوین دریافت نموده است

وی خاطر نشان کرد: این کار خانه اولین تولید کننده نخ چادر مشکی و روکش صندلی خودرو در کشور بوده که از پیشرفته ترین تکنولوژی و ماشین آلالت در صنعت نساجی استفاده می نماید.

وی با اشاره  به مشکلات و دغدغه های اصلی  صنایع نساجی در کشور گفت : واردات بی رویه  قاچاق انواع پارچه و لباس از مهمترین مشکلات  در حوزه صنایع نساجی می باشد .

در ادامه  مهندس علی پرزحمت ، رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین گفت : شرکت نساجی دسترنج رضاباف ، یکی از   واحدهای موفق نساجی در کشور محسوب می شود که دارای توانایی مدیریتی بالا و تکنولوژی پیشرفته می باشد و رمز موفقیت این واحد  تعهد ، تخصص و مشتری مداری  این مجموعه  می باشد .

وی افزود:  این مجموعه در کار آفرینی  نیز   موفقیت های بسیاری کسب نموده  و  مدیر  عامل و سرمایه گذارآن فردی بسیار لایق  و از کار آفرینان موفق کشور می باشد .

 رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین  اظهار داشت : در حال حاضر استان  به علت قاچاق و واردات بی رویه انواع نخ از کشور های  هند و چین و  خرید مواد اولیه از طریق بورس با نرخ آزاد ،  زیر  ظرفبت واقعی خود فعالیت می نمایند

.

مهندس زرآبادی در حاشیه این بازدید گفت : نقطه قوت این واحد در مقایسه با  دیگر واحد های  تولیدی این است که در این واحد طرح توسعه این واحد از ابتدا در آن دیده شده است .

وی در پایان این بازدید با آرزوی موفقیت مدیران و کارکنان  این واحد تولیدی گفت :  امیدواریم که  این واحد  هر روز در زمینه  تولید محصولات  نساجی موفق تر از قبل عمل نموده و با تولید نخ چادر مشکی زمینه تولید  چادر مشکی فراهم و همچنین زمینه قطع  واردات آن فراهم شود .

 

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 7.9629273414612
Query time: 6.2823206583659