X
چهارشنبه, ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ ۳۵۹
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اصناف   اتاق بازرگانی  
چچ
ستاد تسهیل

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید قزوین:

بیشترین مصوبات در سال گذشته مربوط به امور مالیاتی بود

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین گفت: بیشترین مصوبات در سال گذشته مربوط به بانک‌ها، امور مالیاتی و تأمین اجتماعی بوده و بیشتر این مصوبات به مرحله اجرا رسیده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین  " علی پرزحمت در دومین جلسه کارگروه اصلی تسهیل و رفع موانع تولید که  به ریاست فریدون همتی و با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی و دیگر مسؤولان استانی عصر دیروز در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد، با ارائه گزارشی از روند جلسات کارگروه در سال 95 اظهار داشت: طی سال گذشته 30 جلسه اصلی به ریاست استاندار قزوین و 200 جلسه فرعی تشکیل شد ه است.
 
وی ادامه داد: بیشترین مصوبات در سال گذشته مربوط به بانک‌ها، امور مالیاتی و تأمین اجتماعی بوده که بیشتر این مصوبات به مرحله اجرا رسیده است.
 
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین ادامه داد: در استان ظرفیت‌های مطلوبی به جهت تولیدات و کمک در بهبود اقتصاد ملی وجود دارد و لازمه افزایش عملکرد تولیدی استان هماهنگی و همکاری دستگاه‌های اجرایی با تولیدکنندگان است.
 
پرزحمت بیان کرد: خوشبختانه با همکاری استانداری قزوین و مسؤولان اجرایی شاهد پیشرفت‌های مطلوبی در زمینه تولیدات استان قزوین از جمله به کار افتادن کارخانه کنتورسازی شدیم.
 
این مسؤول مطرح کرد: اصلی‌ترین هدف برگزاری این جلسات کمک به تولیدکنندگان و رفع مشکلات آنان به منظور بهبود اقتصاد ملی است.
 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در جلسه امروز که با حضور مسؤولان اجرایی استان در حال برگزاری است به بررسی مشکلات واحدهای تولیدی مس طارم، کشت و صنعت زیاران طالقان، دامداری خسروی، کنتورسازی و پارس قطعه پرداخته می‌شود.
 
پرزحمت افزود: مصوبات این جلسات به سرعت به دستگاه‌های اجرایی برای اجرا ارائه می‌شود و بنابراین از آن‌ها درخواست نهایت همکاری و مساعدت را داریم.
 
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 8.7216138839722
Query time: 7.9547443389893