X
دوشنبه, ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ۲۹۴
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اصناف   اتاق بازرگانی  
چچ
رونق تولید

ز ابتدای سال جاری

پرداخت 114 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به 131 واحد تولیدی در قزوین

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تعداد یک هزار و 299 واحد تولیدی در سطح کشور از تسهیلات رونق تولید بهره‌مند شدند که تعداد 131 مورد از آن‌ها مربوط به استان قزوین است.


به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین علی پرزحمت در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که  به ریاست منوچهر حبیبی معاون اقتصادی استاندار، مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل در سالن جلسات استانداری برگزار شد، با ارائه گزارشی از روند پرداخت تسهیلات رونق تولید اظهار داشت: 131 واحد تولیدی در استان قزوین تسهیلات دریافت کرده است.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تعداد یک هزار و 299 واحد تولیدی در سطح کشور از تسهیلات رونق تولید بهره‌مند شدند که تعداد 131 مورد از آن‌ها مربوط به استان قزوین است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین اضافه کرد: از ابتدای سال جاری این واحدها مبلغ 114 میلیارد و 273 میلیون تومان از طریق سامانه بهین‌یاب تسهیلات دریافت کرده است که سهم 8.85 درصدی از کل تسهیلات کشوری را شامل می‌شود.

پرزحمت مطرح کرد: تعداد یک هزار و 401 واحد تولیدی برای دریافت تسهیلات ثبت‌نام کرده‌اند که تعداد یک هزار و 54 مورد سرمایه در گردش، تعداد 30 مورد معدن و 33 مورد درخواست سرمایه ثابت کرده و همچنین تعداد 662 مورد هم مربوط به بخش صنعت و معدن است.

این مسؤول عنوان کرد: در هفته گذشته تعداد 18 فقره از متقاضیان بانک‌های عامل توسط کمیته کارشناسی بازدید شده که 13 مورد مورد موافقت این کمیته قرار گرفته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین یادآور شد: در بخش کشاورزی هم تعداد 46 واحد مورد توسط کمیته کارشناسی بازدید و تعداد 26 موافقت شده که سه مورد مربوط به بانک ملی، 21 مورد کشاورزی، یک مورد صادرات و یک مورد هم مربوط به پست بانک است.

پرزحمت اعلام کرد: از تعداد 131 واحد دریافت کننده تسهیلات تعداد هفت مورد مربوط به طرح های تولیدی و 80 مورد مربوط به واحدهای تولیدی حوزه صنعت و معدن و تعداد سه مورد مربوط به طرح‌ها و 41 مورد مربوط به واحدهای تولیدی حوزه کشاورزی است.

وی در پایان خاطرنشان کرد:  بانک تجارت با پرداخت 38 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان به 24 واحد تولیدی به لحاظ مبلغ رتبه نخست را به خود اختصاص داده است

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 11.674028714498
Query time: 10.921579202016