X
شنبه, ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ۱۴:۵۲ ۸۶
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اصناف   اتاق بازرگانی  
چچ
تشکیل ۶۰۵ پرونده برای واحد‌های صنفی متخلف

رییس سازمان صمت استان قزوین:

تشکیل ۶۰۵ پرونده برای واحد‌های صنفی متخلف

رییس سازمان صمت استان قزوین در جلسه ستاد تنظیم بازار گفت: از یکم اسفند ماه سال ۹۸ تا پانزدهم فروردین، ۶۰۵ پرونده برای واحد‌های صنفی متخلف تشکیل شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان صمت استان قزوین ، نبیل رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: از یکم اسفند ماه سال ۹۸ تا پانزدهم فروردین، ۶۰۵ پرونده برای واحد‌های صنفی متخلف تشکیل شده که از این تعداد ۲۳۰ پرونده مربوط به گرانفروشی، ۲۵۳ پرونده مربوط به درج نکردن قیمت و بقیه پرونده‌ها هم مربوط به سایر تخلفات صنفی بوده است.

نبیل افزود: در این مدت بیش از ۱۴ هزار فقره بازرسی از واحد‌های صنفی استان انجام شده است.

او با اشاره به فعالیت سامانه رسیدگی به شکایات ۱۲۴ از ساعت ۷ تا ۲۲ گفت:در این بازه زمانی ۵۷۹ شکایت مردمی از طریق تلفنی، حضوری و کتبی توسط این سازمان دریافت که منجر به تشکیل ۱۸۴ پرونده شده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همچنین به تشدید بازرسی و استقرار بازرس مقیم در واحد‌های تولید کننده محصولات بهداشتی و ضدعفونی کننده در طرح نظارتی اشاره کرد و گفت: در این طرح برای ۱۲ داروخانه و ۱۶ فروشگاه تجهیزات پزشکی متخلف به دلائلی، چون امتناع از عرضه کالا و گرانفروشی پرونده تشکیل و ۲ واحد انبار دارو و ۲ واحد انبار مواد غذایی پلمب شد.

نبیل از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف مراتب را به شماره ۱۲۴ سازمان صمت گزارش کنند.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 7.9741032918294
Query time: 7.1932187080383